Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti honnan tudtátok, hogy nem...

Ti honnan tudtátok, hogy nem fogjátok megbánni a tetoválásotokat?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Sztem ne valtoztassa meg ugy az ember a testet, h a valtoztatas visszavonhatatlan. Barmikor megbanhatja. Nekem meg az is fura, h a csampas fogam tokeletes lett fogszabival. Mintha elloptak volna az arcom :D
2016. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy fontos nekem (olyan helyen van, ahol csak az láthatja, akinek megmutatom), és egyébként is nagyon tetszenek a tetoválások, mások véleményére pedig cikkcakkban teszek. Amíg valakinek kétségei vannak, addig ne csináltassa meg a tetoválást, ez az alapszabály.
2016. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idő, míg megfontolom, hogy mit és hova. Utána elképzelem. Utána valósítom meg. Nem csak úgy uccu-neki vágjunk bele... Utána meg már része az életemnek. Vannak tetteim, amiket bánok, de akárhogy is, ezért vagyok az, aki. Tetoválást viszont eddig még egyiket sem bántam meg.
2016. ápr. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szabad tudnom,higy mekkora tetoválásaitok vannak?És mennyiideje csináltattátok? :)
2016. ápr. 23. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy nem hirtelen felindulásból csináltattam. 3 tetkóm van, az első előtt másfél évet gondolkoztam, hogy valóban szeretném-e. De mire oda jutottam, már mégegyet szerettem volna. Ezzel is vártam másfél évet. A harmadik viszonylag gyors döntés volt, 2-3 hónap, de fontos számomra a jelentése (ahogy a másik kettőnek is)

Az első a bal csuklómon van, az elhelyezéshez képest viszonylag nagy, a második hátul a nyakamon, vagyis inkább kicsit lejjebb, de felér a nyakamra is, a harmadik pedig a bal oldalamon a bordáimon egy felirat.

Kettőnek a személyiségemhez van köze, egynek meg a közeli családomhoz.

Amíg van jelentése számomra, sose fogok megbánni egy tetkót sem.

2016. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ketteske vagyok, az enyém bő másfél éves és picike, csak 5-6 cm. Jó néhányat tervezek még, többek közt egy teljes hátasban is gondolkodom, de ahhoz előbb úgyis nyernem kellene a lottón.
2016. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!