Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon csúnya vagyok, ilyen...

Nagyon csúnya vagyok, ilyen csúnya lányt nem is nagyon láttam még, mint én, sokszor emiatt nem is merek emberek közé menni, nektek miből tellett plasztika műtétre? Hogy tudtatok annyi pénzt összeszedni? Műtét után ti szépnek éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,tanulok és még 3 évig tanulni is fogok. Néha dolgozok,ha van rá időm,vagy egyáltalán van munka. Bár ez is nagy lelkierőt kíván tőlem ilyen arccal emberek közé menni. Hatalmas a fejem,hófehér a bőröm, az orrom férfiassá teszi a fejemet,olyan mintha vonalzóval rajzolták volna meg kb szabályos háromszög az orrom,az állam kissé befelé áll,amikor beszélek vagy mosolygok az alsó ajkaim is befelé állnak,ez oldalról nagyon undorító. a szemeim alatt is folyton karikás,mostanában ráadásul híztam is. persze ezt leadom,ezt nem plasztikával korrigálnám,én csak az orromat és az államat szeretném helyre rakatni. igaz a füleim is elállnak nagyon,de a hajammal eltakarom. hatlamas a homlokom is.. de ez a műtét kb 6-700ezer ft lenne. Nekem meg kb 60ezrem van. ti hogy gyűjtöttétek össze a pénzt? van aki hasonlóan rondának érezte magát és műtét után hogy változott ez?
2015. jan. 2. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Képet. Így elég nehéz elképzelni hogy kell-e műtét vagy csak egy kis önértékelési zavar.
2015. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Szia!

Ha szeretnél küldj privát képet!

Nekem nagy az orrom, csúnya is, de én megbarátkoztam vele. Ha egyszer majd sok pénzem lesz, ami biztosan nem lesz, talán megcsináltatom.

26 L

2015. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Privátba nekem is küldj légyszi.

Én is az orrommal nem vagyok megbarátkozva.

L 28

2015. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
őszintén szólva nem szívesen küldök képet,mert felelsgesnek tartom ,főleg ha azt rnátok vissza nem is vagy olyan csúnya stb. mert én annak látom magam és mondhat bárki bármit nem szeretnék így élni. nem is nagyon tudok így élni. az meg ha azt írjátok ja tényleg ronda vagy valahol az sem jó,mert ki szereti hallani? én csak tippekre véleményekre lettem volna kíváncsi
2015. jan. 2. 14:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindent ne akarj megváltoztatni magadon. Van amin lehet segíteni, van amin nem. Egy magas homlokot pl. nem lehet kisebbé műteni. Nehogy úgy járj, mint Michael Jackson, akinek szétműtötték mindenét, és csúnyább lett, mint volt. Én csak a füleimet műttettem meg, már felnőtt férfiként. Pedig az állam ferde, a bőröm pattanás-heges, az orrom is ferde kicsit, de a füleim miatt csúfoltak nagyon, és azt műttettem meg. Azóta viszonylag jó, de hát tudom, hogy én sem vagyok egy modell, fotogén alkat. Szerintem te is azon gondolkodj el, mi az, ami a leginkább zavar, és ha azon tudnál változtatni, akkor már tudnál-e élni normális(abb) életet.
2015. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A fehér bőr miért hátrány?
2015. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján semmi gond nincs veled, nem te vagy a legszebb a világon nyilván, de ronda sem vagy.

Az pedig hogy mindezt megváltoztasd nem 6-700ezer lenne, hanem több millió. Értelme meg nem sok.

2015. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De az orr és áll műtét kb 6-700 lenne, legalábbis láttam egy pesti orvos honlapját,voltak képek is fent ,pont így kombinálva orr és állműtét és döbbenetes a változás. Mennyit számít egy ilyen műtét. De akkor legyen maximum 1millió. nyilván a homlokommal nem tudok túl sokat kezdeni. ha az orrom és állam rendesen nézne ki műtét után úgy érzem sokkal bolodgabb lehetnék és tudnék így élni!
2015. jan. 2. 21:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló fejformám volt kampós orral.. Képzelheted, és fiúba még rondább szerintem mint lányba. Én az orromat megműttettem, mert az volt a legzavaróbb és amiatt is csúfoltak a legtöbbet. Nem túlzás azt állítani hogy a műtét óta megváltozott az életem. Az önbizalmam is elmozdult a nulláról, és már nem is érzem azt folyton hogy rajtam röhög mindenki aki meglát. Most sem vagyok egy jóképű pasi, de legalább már nem tűnök ki a sorból mint rondaság. Ha érdekelnek részletek a műtétről, vagy bármi más nyugodtan kereshetsz privátban.
2015. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
nem szabad így hozzáállnod! Akkor vagy igazán csúnya ha ezt elhiteted magaddal minden egyes nap . Küldj nyugodtan egy képet privátban , ha gondolod szívesen beszélgetek.
2015. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!