Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy működik egy henna tetovál...

Hogy működik egy henna tetoválás? Fiúknak is lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra gondoltam hogy szeretnék fiú létemre egy hennát csinálni. Néztem videókat képeket hogy milyen de még nem értek hozzá hogy milyen is ez. Lehet e vele realisztikus mintákat csinálni pl egy oroszlán arcát. [link] ilyenre gondoltam (tudom hogy tigris) .Ez beleivódik a bőrbe mert feketére szeretném de állítólag az káros. Valaki feltudna világosítani ezzel kapcsolatban? :))

2016. ápr. 26. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet hennázni olyan mintát, mint amit te linkeltél..


[link]


Ilyen egyszerűeket lehet csak.

2016. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ, minek a realisztikus mását szeretnéd. Ha nem a legkönnyebb dolognak, akkor nem lehet.

Egy [link]

ilyen mintát igen. Kétdimenziós skicceket simán. Simán csak vonalas mintákat. Sajnos a hennánál nem lehet árnyalatokat csinálni. Egyszerűen felkenik a bőrre, hagyni kell száradni, utána lepereg és ott marad a bőr legfelső, hámló rétegében. Idő után szép lassan kikopik majd ;)

Hozzátenném, hogy nem lesz fekete, csak nagyon sötétbarna.

Hát, annyira nem mondanám károsnak. Aki allergiás rá, annak baja lesz tőle (viszketés, kiütés, kelések...stb. függ az allergiájától), de amúgy azért nem lehet káros annyira, mert nem szívódik fel az írha rétegbe, csak a legfelső hámló rétegébe, tehát minden, ami felszívódik, az ki is lökődik.

Fiú létemre nekem is volt hennám még kiskoromban. Azóta csak valódi tetoválásaim vannak ;)

2016. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!