Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyiért csinálnak általában...

Mennyiért csinálnak általában egy tetoválást?

Figyelt kérdés

Gondolom függ a tetovált minta nagyságától.

És általában mennyire fáj? Mihez lehetne hasonlítani?



2016. máj. 5. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak a mintától függ, hanem attól is, hogy hol csináltatod.

Ha a Béla csinálja neked a konyhában, akkor lehet akár 2000 Ft is.

Én ahova járok, ott egy olyan, ami 1 alkalommal készen van, általában 25e-ért csinálja. Viszont pl én majdnem 1 évig jártam hozzá, 1-1 alkalom 3-4 óra volt és 15-20e Ft-okat kért. De ez egy nagyon jó szalon.

Mennyire fáj? Attól függ, hova csináltatod. Nekem alkalra, meg a felkaromra külső oldalon nem fájt, viszon a felkarom belső oldalán nagyon. Meg a kulccsontnál is elég rossz volt.

Hát... mihez tudnám hasonlítani? Kicsit fájós karcolás. Ahol nagyon fáj, ott meg olyan éles, égő fájdalom.

2016. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző is írta rengeteg mindentől függ. Szalon helye, presztízse, tetoválás mérete, részletesség, színek, árnyékoltság, stb.


A fájdalom is nagyon változó. Vállon, vádlin nekem egyáltalán nem fájt, nagyon kellemetlennek se mondanám. Lábfej nekem kutyául fájt, mind a készítése mind a gyógyulás. Térd volt még kellemetlen.


Mihez lehetne hasonlítani? Gyakorlatilag tűvel kaparnak be a bőröd alá, tehát ahhoz :D A gyógyuláskor meg olyan mintha jól leégtél volna. Feszül, húzódik, hámlik.


Amúgy általában a tetoválóknak van egy minimálára, amennyiért leülnek, mint a taxiknál az alapdíj. Ezért készítik elő a terepet, használnak új tűt, fertőtlenítenek, takarítanak, stb. Ez szalononként 5-15k forint.

2016. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van! Tökéletesen leírták az előttem válaszolok,hogy mitől függ az ára. Nekem van egy a bordámon,a csuklómon és az alkaromon. A borda tetoválás fájt a legjobban,itt azért egyszer kétszer belekapaszkodtam a székbe,de kibirható teljesen. A csuklómon mondjuk egy kisebb tetoválás van,de az semmi,legalábbis azt én fájdalmasnak nem nevezném,az alkar meg a satírozásnál kellemetlen volt,ez egy elég nagy tetoválás. A fájdalmat meg úgy nagyon nem tudom mihez hasonlítani :D Anno amikor én is terveztem az első tetoválásom,az összes tetovált ismerősömtől kérdezgettem,hogy mihez tudna hasonlítani a fájdalmat,de nem nagyon tudtak rá választ adni :D
2016. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a csuklómon, hátul a nyakamon és a bordáimon van tetkóm. A csuklómon fájt csak, ott égetett és olyan volt, mintha nyúznák rólam a bőrt. A másik kettőt meg se éreztem. 10-12 ezer forintos minták, normális szalonban, ahol 5e a minimum. Egyébként még "sokalltam" is, 20 perc tetoválásért, de megérte :)
2016. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!