Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok, miért tetszenek...

Lányok, miért tetszenek nektek a tetkók?

Figyelt kérdés

Olvasgatom a fórumokat és több helyen látom, hogy egyes lányok erre nagyon gerjednek. Kíváncsi volnék a miben létére.

Én magam kopasz, 180 cm-es srác vagyok, aki elkezdett keményen edzeni, szeretem az elegáns ruhákat, szinte mnidig ingbe járok és figyelek az öltözködésemre. Tervezem azt is, hogy a két alkaromra tetováltatok két szót, japánul. Nem ez a cél, de ettől lehet, hogy jobban tapadnának rám egyes lányok? És szerintetek jó ötlet ehhez a stílushoz ilyet csinálni?


A nyakamra is szeretnék ilyesmit: [link]


De azt olvasom a nőket taszítja a ynaktetoválás, akkor lehet kihagynám.


2016. máj. 29. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbántani akarlak, de őszinte leszek.

Az a vonzó a tetoválásban hogy az adott férfi magasról tesz arra, hogy kinek jön be és kinek nem, kinek tetszik és ki undorodik tőle, hanem magabiztosan és vagányan vállalja és hordja a számára fontos szimbólumokat, képeket a testén tetoválás formájában.


A "magamra varratok pár szót, hogy menő legyek" meg a "nem varrattam oda semmit, mert úgy hallottam az nem jön be a nőknek" hozzáállás ennek pont az ellenkezője, inkább taszító, mint vonzó hozzáállás.


Arról nem is beszélve, hogy nem lehet így általánosítani, biztosan vannak olyan nők, akik a falra másznak bármiféle tetoválástól, másokat meg az sem zavarja, ha tele van varrva az egész tested.


Azért csináld, ha csinálod, mert neked tetszi és tegyél arra ki mit gondol, kinek vonzó és kinek nem.

2016. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az nem vonzó ha azért csinálod hogy menő legyél. A függetlenség a hosszú haj a magabiztosság ez jön le hogy megtud védeni van saját véleménye vagyis jó mellette lenni mert tud dönteni. Ha nem tetszenek a tetkók akkor hagyd a francba ha nem tetszik hogy mindenki tökét szorító gatyát hord akkor ne hordj.
2016. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Miért japánul meg kínaiul tetováltat mindenki?Ha budapesti vagy akkor valami olyat írj amit a japán lányok szeretnek.Írasd azt, hogy szereted az animéket, a japánoknak nagyon tetszene.
2016. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!