Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok, mit gondoltok a...

Fiúk-lányok, mit gondoltok a tetoválásról és melyek tetszenek nektek a legjobban (ha tudtok, linkeljetek képet), és melyik oldalon vannak jó tetkók?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást csináltatni.18 éves, laza, kicsit punkos, kicsit rockkos srác vagyok és nincs ötletem, h mit is varrassak magamra.Nem szeretnék valami elcsépelt közhelyes sárkányt, meg nem is az én stílusom, szal adnátok ötleteket...meg milyen tetkók tetszenek nektek a legjobban?Ha tudtok, linkeljetek képet.Köszi
2010. júl. 31. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
szia,én egyik oldalon se találtam jó tetkót,nekem rajzolták mindkettőt ha tudom belinkelem.
2010. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egy madár mellette egy szép idézet?

kedvenc zenekar?

bizonyos korszakát az életednek valamilyen formában megtestesíteni?

kedvenc hobbid?

egy idióta-vicces kép?:D

dalszövegből ami nagyon megfogott?

valamelyik családtag,barátokra emlékeztető dolgot?..

bocsi,hogy nem linkeltem :)


amúgy én imádom őket. tervben is van,csak még nem forrott ki teljesen,hogy milyet akarok :D


www.tattoomania.hu

de szerintem vegyél 1-2tetoválómagazint és akkora ihletet kapsz :D

2010. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már kitaláltam.Vmi egyszerű, de érdekes kelta mihtát akarok.Már van is egy érdekes, csak nem tudom, h mit jelent.Ilyen kevés embernek van, és nem az jön le, h "na, a bunkó magára varratott vmi szart, csak h legyen", hanem látszik, h igényes és nem sablon.Ez az a tetoválás.Tudja vki, h mit jelent?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2010. júl. 31. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Valami olyat varras magadra ami jelent is szamodra valamit =)
2010. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én ilyet tuti nem varratnék magamra,amúgy ismerősömé is kb ugyanígy néz ki..
2010. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

És itt van,hogy miket ne:)

[link]

2010. aug. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már megvan, h mit jelent.Legfőbb jelentése az örökkévalóság, de egyesek mágikus jégkörnek is említik a kelta csomót...én meg amúgy is hiszek az ilyenekben.
2010. aug. 1. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy igazi tetkó akkor király, ha van benne valami kreatív, vmi, ami miatt az ember megnézi és elgondolkodik rajta. Nekem ez van a bokámon(jobb felső), a vonalkódban a születési dátumom van.Légy kreatív. tattoo.com


[link]

2010. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!