Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hová csináltassak tetoválást?

Hová csináltassak tetoválást?

Figyelt kérdés
Az alakaromra terveztem de rájöttem hogy nagyon vékony, keskeny.. Ezért szeretnék egy másik látható testrészt találni de olyat amit el is tudok takarni. Mit javasoltok? Egy nagyobb farkasos mintát szeretnék. (Lány vagyok)

2016. júl. 1. 02:50
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Ez hogy jön elő nálatok? Egyszerűen ültök az ágy sarkán és azon depiztek , hogy jajjj milyen tetoválást csináltassak.??? Egyébként ne farkasos , hanem csináltass farkatlan mintásat.
2016. júl. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb akkor comb vagy derék esetleg boka :)
2016. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felkar? Általában nőknél látható az is.

Egész láb szoknyavonalig. Szintén látható, főleg nyáron. Hátra akkor, ha hordasz olyan felsőket, amiknél kint van a hátad. Maradt még a fej és ennyi.

De attól, hogy vékony az alkarod, jól állhat rajta egy szép tetoválás.

Viszont ez tényleg olyan kérdés, amit neked kell eldönteni, te fogod viselni, neked kell tudnod, hogy hol akarod viselni.

2016. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!