Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » "Szeretlek, szeretlek hip hop...

"Szeretlek, szeretlek hip hop zene. " tetoválás?

Figyelt kérdés

Nincs még tetoválásom, de már gyerekkorom óta szeretnék, de csak olyat amit ruha takar. Ezt mondjuk bicepszre gondoltam.

És ennek sincs úgy semmi értelme, mint a többi idézetes tetoválásnak, de ez egy beatmaking szövegben van amit Ketioz rappel és Kettyós zenéit amúgy is bírom meg már kb kiskölyök korom óta rappet hallgatok és gondoltam ez jó lenne tetoválásnak.



2016. júl. 4. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sokan fogják felismerni, hogy miből idézel.

Nem ajánlom, de az az elvem, hogy mindenkinek engedni kell, hogy olyan legyen, amilyen :)

2016. júl. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon közhelyes és béna, pláne így magyarul.
2016. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nevetségessé akarod magad tenni akkor hajrá.
2016. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát így elsőre én se ismertem fel, tetoválásnak nem hiszem, hogy ez lenne a legideálisabb idézet, na meg szövegből 2 sort szoktak minimum idézni, hogy meg legyen rá a rímsor, úgy már több értelme van.

"Szeretlek, szeretlek hip-hop zene

Ha Ketya megőrül nem bírtok vele"

De akkor már simán felnyomhatnál egy I♡RAP vagy I♡HIP-HOP vagy mittudom én, ezt neked kell érezned.

2016. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!