Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szélesebb orrban hogy mutathat...

Szélesebb orrban hogy mutathatna jobban egy piercing?

Figyelt kérdés

Picit téma off, bocsi, de nem tudtam milyen kategóriába betenni, talán ez áll hozzá a legközelebb :D


Elég széles az orrom, de nagyon szeretnék orrpiercinget.

Leginkább karikát. (Oldalra)

A kérdés az lenne, hogy van valami mód arra, hogy egy szélesebb orrban is jól mutasson egy piercing?


Gondolok itt pl arra, hogy:

- Kisebb vagy nagyobb karika? Ami teljesen átfogja az orrot, vagy picit marad hely?

- Karika helyett inkább csak egy kis pont?

- Elhelyezés. Lentebb, vagy fentebb szúrni?


Negatív kommentelők kíméljenek meg. Aki tud valami hasznosat hozzászólni a témához, esetleg volt/van hasonló helyzetben azoknak megköszönöm a tanácsokat! :)



2016. júl. 10. 11:18
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:

szélesebb orrban is jól mutat ugyanúgy :)


[link]


[link]

2016. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan maradj a karikánál, talán hely se legyen, de tuti mindenhogy jól fog mutatni! :).
2016. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Az a gond,hogy nekem inkább felül széles az orrnyereg résznél, ezért hezitálok :D

2016. júl. 11. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a szélesebb orrban ugyan úgy jól tud mutatni, mint egy törpe piszében.

Pontékszerrel célszerű kezdeni, és utána karikára váltani, ha karikát szeretnél. ;)

2016. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!