Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek teljesen eltünteti...

Szerintetek teljesen eltünteti nyom nélkül?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon hosszú párkapcsolatom amiből született 1 kislányom is! Ezért biztos voltam benne ,hogy agyermekem anyja számomra a legmegfelelőbb nő a világon… ebből a kapcsolatból nem csak 1 kislány született hanem egy tetoválás is (a volt élettársam TELJES neve NAGY-ban ésjól látható helyen, sajnos a tetoválás a mellkasomat díszíti…!!!

Olvastam a lézeres eltávolításról ,mert mindenképp elszeretném távolíttatni, de félek ,h0gy a bőrömőn marad valmi nyoma! Oké…! Ezeken az oldalakon tökéletesnek írják! De nem ez lenne az első becsapás az életben… (főleg nem az enyémben😭

Valaki? Tapasztalatok????😊



2016. júl. 17. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Több kezelés kell, amit én láttam az alig láthatóra halványodott. Legrosszabb esetben is elég halvány ahhoz hogy egy új tetkó eltakarja.
2016. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4-10 kezelés kell hozzá, hogy nagyon halvány legyen. Viszont a tetoválást mellett előfordulhat, hogy a természetes pigmentjeidet is megöli egy rövid időre. A teljes eltávolítás ugyan lehetséges, de takartatni 2-3 alkalom után már el lehet könnyen más tetoválással.

Gyakorlatilag négyféle tetoválás eltávolítás létezik.

Krémmel, szikével, lézerrel és a rejuvi (tetováláshoz hasonló, de itt nem beléd tetoválják, hanem ki "tetoválják" a festékszemeket a bőrből). A lézeresnek sok alfaja van. Más-más technológia.

Van, aki elsőnek elkezdi krémmel eltávolítani, majd rájön, hogy azzal csak halványítani lehet. Elő halványításra talán jó is, de másra szerintem nem.

A szike tökéletesen megoldja, de egy ilyen nagy méretű tetoválás esetén már bajos lenne, pláne, hogy mellkasról van szó. Több műtét lenne, fájdalmas és valószínűleg nyoma is maradna.

A rejuvi módszer még viszonylag új. Sokak szerint egész jó és csak annyira fáj, mint a tetoválás.

Az ötlete és elmélete tényleg jó, de 100%-ot nem tud nyújtani és nagyon sok kezelés kell belőle.

A lézeres eltávolítások fájdalmasak. Hiába a fájdalomcsökkentő krém, a hűtés, akkor is fáj. Az ára is eléggé borsos tud lenni. Viszont pár alkalom alatt jól elhalványítja a tetoválást.

100%-os sikerhez persze sok alkalom kell ebből is.

Itt jön a képbe az a választás, hogy takartasd el egy másik mintával. Gyakorlatilag ez a legolcsóbb és legkevésbé fájdalmasabb. Hátránya az, hogy nem mindent lehet eltakarni. Itt csatolódunk vissza a halványításhoz. Van olyan minta, ahol elegendő lehet a krémek használata, hogy eléggé halvány legyen ahhoz, hogy egy másik minta már eltakarja. Van, ahol nem, ott lézeres vagy rejuvi módszer jó, hiszen pár alkalom alatt eléggé halvány lesz hozzá, hogy másik tetoválással el lehessen takartatni a régit.


Sok minden függ attól, hogy hány és milyen színű a minta, milyen festékkel tetováltak, mikor tetováltak. A legkönnyebb a feketét és a szürkéket eltávolítani, a legnehezebb a zöldet, sárgát. A bőrtípusodtól is függ, hogy mi lesz a végeredmény, illetve attól, hogy mennyire tartod be az utókezeléseket.

100%-os eltávolítás nincs, de 98%-tól már nem látod szabad szemmel.

Vannak ezzel foglalkozó szalonok, emberek, klinikák, őket lenne célszerű megkérdezni a továbbiakról. (Árak, alkalmak, fájdalom, stb.)

2016. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Esetleg egy másik,takaró tetoválás nem jöhet szóba? Amivel ezt elfednék,talán kevésbé macerás...
2016. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyel felrola kepet es akkor lehet biztosat mondani. Udv egy tetovalo
2016. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat mind a négy válaszolónak, legfőképp a második válaszolónak! Elmentem a tetoválóhoz azt mondta menjek lézeresre. Ő azt javasolta!! Remélem jó lesz… mégegyszer köszönöm, és nem szeretnék soha többet már tetoválást tehát az eltakarós dolog nem jöhet szóba de köszönöm!😊
2016. júl. 21. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!