Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan krém vagy gyógyszer...

Van olyan krém vagy gyógyszer ami a pattanás utáni sötét foltokat eltünteti?

Figyelt kérdés
Zsiros,pattanásos bőröm van és egy kicsit szeplős is vagyok, régebben minden pattanást kinyomkodtam az arcomon és most nagyon csúnya az arcbőröm. Alapozót már nagyon utálok használni de enélkül nem is merek ki menni az utcára! 20/L

2016. máj. 16. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is sokkal jobb, ha a nyomkodást nem magad végzed, hanem szakavatott kozmetikus, akinek a munkája után nem maradnak nyomok az arcodon.

Alapozót semmiképpen ne rakj rá, mert csak ártasz vele.

Egy élesztős-joghurtos pakolás jót tenne. Össze is húzza a pólusokat és fertőtlenít, tisztít is. Sűrűre kevered, felkened, száradás után lemosod.

2016. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti egy max. 2 bőrradírozás (mellette hidratálás, fényvédelem). A csigakrémet is vádolják ilyen tulajdonsággal, bár saját tapasztalatom nincs. A saját kis Garnieres szalicilsavas arcradírom szokott engem megmenteni, nem jelentősen hamarabb, de azért valamivel hamarabb jön helyre vele az arcom ragyák után, mint magától.
2016. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Fényvédő állandó (!!!) használata, mellé hámlasztás, illetve fehérítő krémek. A La Roche posay Effeclair duo+ -ról hallottam, hogy jó, abban niacinamid van, ami fehéríti a bőrt. Én most vettem, de még nem használom túl régóta, hogy tudjak személyes véleményt mondani. Ezen kívül bármi, amiben jó formulában retinol vagy C-vitamin van fehéríti a bőrt.
2016. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!