Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hátrány a tetoválás, ha óvónő...

Hátrány a tetoválás, ha óvónő szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
A hátamon 2 nagy csík van, sebek megmaradt nyomai. Nagyon zavar, így tetoválással szeretném eltüntetni. Hátrány lenne? Nem épp látható helyen lenne, de pl. strandoláskor már igen.

2016. aug. 3. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak a hátadon lesz tetoválás,akkor szerintem teljesen rendben van!
2016. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem érdemes azért összetetováltatni magad. Idővel a tetoválás, ahogy a bőr is változik, megváltozik vele együtt, eldeformálódik, eltüntetni meg nagyon sokba kerül. Ha most meg is csináltatod a tetkót, 10-20 év múlva lehet, csúnya lesz.

Óvónőként nem tudom, hátrány-e, de előny biztos nem lenne.

2016. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, viszont azok a hegek nagyon zavarnak, és azért gondoltam, hogy akkor inkább legyen egy tetoválás, ami eltakarja, és max. ha nagyon kopik, újra átmenni rajta. Vagy úgy már nem igazán javítható? (Egyébként nem csak egy spontán tetoválás lenne, egy saját minta, ami jelent is nekem valamit.)
2016. aug. 3. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
2. vagyok, akartam volna még egy javaslatot írni, de mivel lepontoztak, így nem segítek tovább. Köszönhető ez a sok buta tetoválás-őrültnek, mert ha a tetoválás "ellen" szólok valamit, az nem tetszik nekik. Ha tanács, segítség, akkor sem. Viszont érdekes, ellenérvet nem írtak, ahhoz már kevés az eszük, hogy leírják, mivel nem értenek egyet.
2016. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen felesleges a gyakorikérdésekre járni, mindenhol lepontozzák az embert, ha segíteni próbál. Szeretném, ha törölnék ezt a válaszom és az előzőt is. A sok ostoba meg égesse szénné a bőrét.
2016. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én felfelé pontoztam, de sajnos vannak, akik lepontoznak egy-egy kérdésnél minden választ úgy, hogy el sem olvassák. :( Ezért inkább nem is foglalkozok a %-okkal. :)
2016. aug. 3. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A százalékokkal rég nem törődök. Ha a hátadon lesz, óvónőként semmi hátrányod nem lesz belőle. A barátnőmnek is voltak hegei, gyönyörűen rá lehetett tetoválni. :) csak bátran!
2016. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Döme06 ***** válasza:
100%
Szia. Édesanyám is óvónő, bal karján 1 nagy rózsafűzér, ami egy piros rózsán lóg, a másik pedig a jobb karján van ami egy hatalmas virág, az egész felső karját beteríti. Mégis már 10 éve óvónő, és neki nagyon szép is. Szerintem nem hátrány. A hátadon pedig nagyon nem is látszana. Az óvodában meg gondolom nem mászkálsz bikinibe, vagy melltartóba, amitől látszana. Strandon meg gondolom nincsenek ott a gyerekek. :)
2016. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Döme06 ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egy valamit kifelejtettem. Én tanár/logopédusnak készülök és nekem is van egy tetoválásom ami eléggé látható úgy kb 20 cm-es az egész. Ettől még te nem leszel rosszabb, mert tetoválásod van. Van az a mondás, hogy "Akin nincs tetoválás, azt nem látják az Istenek!" És milyen igaz.
2016. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így nyugodtabb vagyok. Csak megcsináltatom akkor. :)
2016. aug. 6. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!