Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hová érdemes tetoválást...

Hová érdemes tetoválást csináltatni, ahol a varrás nem fájna annyira nagyon, akkor, ha alacsony a fájdalomküszöb?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 14:49
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Lapocka, váll, kar külső része pl. Nekem a derekamon sem fájt mondjuk.

Rendszerint minél vékonyabb a bőr, és minél csontosabb a terület, annál fájdalmasabb.

2016. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat, hogy a csuklónál fáj. Ott miért?
2016. aug. 11. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Ott elég vékony a bőr, meg közel van a csonthoz.
2016. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A felkarom külső részén mennyire lenne jó szerintetek?
2016. aug. 11. 21:21
 5/11 anonim válasza:
Én alkarra(csukló is) tetováltattam két hete, mindenki mondta,hogy mennyire para meg minden..de közben simán bírható. :) 20/F
2016. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehova!


A tetoválás velejárója a fájdalom. Ha csak divatból csináltatnál, hogy hú, legyen neked is, akkor felejtsd el, ne tetováltass.

Ha meg valóban tetováltatni akarsz, akkor kibírod, akárhova is akarjad.

Ha meg nagyon olyan helyre csináltatnád (hónalj, intim részek), akkor arra ott vannak a fájdalom csillapító krémek.

Amúgy csuklóra sem fáj mindenkinek.

A tetoválás fájdalmát nem lehet más fájdalomhoz hasonlítani. Ez nem egy fejfájás, vagy hasi görcs.

2016. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
68%

Ha tetovaltatsz ne erdekeljen a fajdalom, ha akarsz tetovalni nem is fog erdekelni, ha meg divatbol csinalod remelem rettentöen fog fajni.


Egyebkent nekem mar van par, tapasztalatbol beszelek.

2016. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem divatból akarok, hanem azért, hogy ha ránéznék, akkor tudjam, hogy mit miért teszek és így egy új életet tudjak kezdeni és a magamban lévő remény mindig meglegyen, bármi is történjen a világban!

És alacsony a fájdalomküszöböm, de szeretném és nem tudom, hogy melyik részen lenne a legkevésbé kellemetlen.

2016. aug. 12. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Minden részen kellemetlen lenne.

Oda csináltasd meg, ahova szeretnéd. Ott legyen, ahol te tudod elképzelni azt, amit tetováltatni szeretnél.

Amúgy is, a tetováltatásnál nagyon eltérő a fájdalom ember és ember között. Nagyon!

Van, akinek a lábfej nagyon fáj, de van aki meg sem érzi, a csukló ugyan ilyen, a hát, karok detto.

Szóval csak válasz ki egy területet, és ne félj tőle. Ha félsz, jobban fog fájni...

2016. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A Tengerész ***** válasza:
38%
Valaki másra. És akkor nem áll fenn annak a veszélye, hogy ha megunod, vagy lesz egy olyan partnered aki lesajnál érte, nagyon fogod utálni és mindent megtennél érte, hogy megszabadulj tőle.
2016. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!