Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A marha alacsony fájdalomküszö...

A marha alacsony fájdalomküszöb lehet ok a császármetszésre? (ha valaki tényleg annyira nem bírja, sőt pánikszerűen fél a fájdalomtól)

Figyelt kérdés
Kontra régebbi mentális problémák:depresszió,pánikbetegség,az utóbbi még most is fenáll.
2013. márc. 3. 23:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
52%
nem. max szülsz eda-val, és annyi.
2013. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg pánik beteg vagy akkor az orvos ir papírt és akkor császároznak meg. De ehhez tényleg orvosi papír kell.
2013. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Járok dilidokihoz,a depresszióm javul,a pánikbetegség nem.


A súlyos mentális probléma szerint lehet ok rá.Van róla papírom vagy lesz,ha kell.


Kezeltek zártosztályon is fiatal koromban,már vagy 20 éve megy ez a dolog.Pszichiáter javaslata lenne egyébként a császár,kb. egy éve volt nagyon durva rohamom (befulladással,mentő vitt be).

2013. márc. 3. 23:46
 4/41 A kérdező kommentje:

De paraszt vagy!Inkább szegény te!

Szerintem,amíg nem volt ilyen problémád,ne kommentáld légyszíves!

Nem lehet kontrollálni!

Azt se tudják,mitől van!

AMúgy meg császár lesz és pont.Nem tudom,hogy néhány anyatigrisnek ez miért nem minősül szülésnek mert miért kell foggal-körömmel ragaszkodni a természetes úthoz,még ha az anya bele is pusztul.

Ez a hármasnak ment,a többit köszönöm!

2013. márc. 3. 23:53
 5/41 anonim ***** válasza:
93%

"Pszichiáter javaslata"

Akkor egyértelműen az lesz. A szülés nem azért szülés mert természetes vagy mesterséges úton történik hanem azért mert egy új ember születik.

2013. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

A mostani dokim kissé ellene van,nem tudom,miért,pedig tudja az egész történetet.


Lehet le kellene váltanom valakire,aki megcsinálja (papírt ad a p.).


De nem értem mi baja van...

2013. márc. 4. 00:02
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

A szülés az szülés, célja, hogy a gyerek világra jöjjön, pont.


Szerintem aki a gyereket sajnálja, arra gondol, hogyha így is depressziós vagy, mennyire meg fog viselni téged ez az új élethelyzet (egy egészséges embert is baromira megvisel), és nehéz lesz, nagyon.


Az pedig személyes véleményem, hogy a félelmekkel szembe kell nézni.


Természetesen a döntés a tiéd.

2013. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mint írtam,a depresszió javul,volt ez már ezerszer rosszabb is.A pánikbetegség,na az nem javul,főleg azóta,amióta félek a szüléstől,főképp a fájdalomtól.

2013. márc. 4. 00:06
 9/41 anonim ***** válasza:
70%

Császárom volt, farfekves miatt.

A műtét után par órával elkezdett kimenni a gerincerzestelenito...es fel kellett kelnem. Senkinek nem kívánom. Annyira fajt, hogy inkább vajudtam volna meg több órát. (4 órát vajudtam a császár elott, mert beindul a szülés, elfolyt a víz, 3-4 perces fajasaim voltak a végére)

Szóval kérlek jol gondold meg, mert ez ezerszer rosszabb fájdalom:( nem akarsz semmi mást, csak mozdulatlanul feküdni, hátha ugy enyhül, de ugy sem jobb:( faj köhögni, faj nevetni, faj kiegyenesedni, minden faj. Ugy érzed sosem fogsz tudni normálisan menni. Lóg ki belőled a kateter, a sebből a cső. Borzasztó komolyan. Es megkapod a babát, felkelni nem tudsz hozza normálisan. Szóval a félsz a fájdalomtól, sztem ne ezt a lehetőséget válaszd:/

11 hetes kislány anyukája

2013. márc. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
51%
hat en probaltam mindket szulest .es elkell mondjam ha felsz a fajdalomtol szulj termeszetessen....rohadtul faj amig vajudsz...a csaszar viszont hetekig faj rohadtul...arrol nemis beszelve h akkor mar ott a kicsinko akit ugye el kell latni...szerintem gondold ezt att. a leghumanussabb edaval szulni ,szerintem...
2013. márc. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!