Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csuklóra dátum tetoválással...

Csuklóra dátum tetoválással nincs semmi probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
A fentebb említett helyre szeretnék egy dátumot viszont nem tudom hogy lehet e,ezt úgy értem hogy a felirat ujjra hamar kikopik ezért nem nagyon éri meg illetve ahol én voltam már többször varratni ott nem is szoktak illetve kézfejre se mert az meg látható(bár ennek sok köze nincs a kérdésemhez).Összegezve lehet e minden fennakadás nélkül oda tetoválni vagy keressek más helyet neki?

2016. szept. 12. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég sok mindenkinek van. Miért ne lehetne?

Nekem fura, hogy a tetováló dönti el, hogy hova tetovál :) Ha valakit nem zavar, hogy látható helyen van, akkor őt miért????

2016. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Csuklóra is lehet, arra kell csak figyelni, hogy ahol ráncolódik a bőr, ha magad felé hajlítod a kézfejed, oda ne, azaz kb egy-két ujjnyit érdemes elhagyni. Ha közvetlenül a hajlatba tetoválnak, az gyakran elmosódik, kopik.


Első válaszoló, vannak olyan felületek, ahova szakmai szempontokból nem vállalnak tetoválást, hidd el, megvan az oka, hogy miért nem vállalnak egyes helyekre, mint pl az ujjak oldala. Nem minden a pénz, egy problémás gyógyulás, vagy kopás miatt csorba eshet a tetováló hírnevén, és annyit nem ér párezer forint.


egy tetováló

2016. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzilKa ***** válasza:
100%
A kézfej egyébként valóban egy olyan felület, amit esélytelen eltakarni (ilyen az arc is), így egy felelőségteljes tetováló joggal tagadja meg, ha úgy ítéli meg, hogy megbánhatja a vendég (pl még nagyon fiatal, vagy olyan munkakörben dolgozhat később, ahol ez hátrány).
2016. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

2: nem arról volt szó, hogy nem gyógyul. Nyilván az szakmai érv.

De azért elég sok hely van, ahol látszik, nemcsak a kézfej és mégis sokaknak van ott is.

2016. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ!:D
2016. szept. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!