Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek jól mutatna egy...

Szerintetek jól mutatna egy pillangó tetoválás csuklón?

Figyelt kérdés

Még nincs tetoválásom, így elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren. A csuklón mennyire fáj a tetováltatás? Mennyi idő alatt készül el egy kicsi minta?

Mi a véleményetek, a csuklón jól mutatna egy pici pillangó?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2016. szept. 17. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
elég fájdalmas részt választottál. csak a tetkókészítés fél-1 óra, később külön a szín. jól mutatna nagyon, szerintem jó ötlet:)
2016. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon gagyi, már bocs. Egy tetoválásnak kell, hogy legyen története, mondanivalója, ami hozzád kapcsolódik, de az ilyen odarakunk valamit, csak hogy legyen, szerintem nagyon gáz. Ezt egy életen át fogod hordozni magadon, tudnod kell, hogy miért viseled.
2016. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sokan hiszik, hogy csuklón, kézfejen nem fáj annyira... holott ezen a területen rengeteg az ideg, így pont hogy az egyik legfájdalmasabb terület. Ettől függetlenül ha szépen van megcsinálva a pillangó, akkor jól mutathat.
2016. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Fájni fog, kislányos, tucat és béna. Ha cukiskodni akarsz, vegyél egy szép karkötőt. A tetoválás ÖRÖKRE szól. Idióta, gyerekes mintákat felesleges felvarratni, főleg piciben, amitől csak olyan lesz, mint egy koszfolt.
2016. szept. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1_hány éves vagy?

Ha 20 alatti akkor ne tetováltass még, mert rengeteget változik tizenéves korban az izlésed. Ha fiatalabbon kezdtem volna tele lennék minden sz-*-ral xD

2_

Amúgy a pillangók ratyik. Szeretem rajzolni őket de szerintem nem testre való.

Ahogy írta is egyik kommentelő: Fájdalmas helyet választottál.


Nekem egy koreai idézet fut végig tarkótól a farokcsontig :3

2016. szept. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nikol2323 ***** válasza:
Szerintem szép a pillangó főleg ha van háttértörténete hogy miért az van rajtad és nem csak divatból, csuklón sajnos fáj de ezt is egyéne válogatja.
2016. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jaaj elcsépelt blablabla ki a f aszt érdekel? -.-

szép a pillangó és gondolom jelentése is van számodra szóval csináld :)

2016. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!