Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valamiért olyan szteretípiám...

Valamiért olyan szteretípiám van, hogy elitélik a tetovált embereket, munkahelyre nem veszik fel, stb. Ennek mekkora alapja van?

Figyelt kérdés
Tetoválást akarok csinálni, és tartok ettől.

2016. okt. 4. 12:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pl tanároknak?
2016. okt. 4. 12:29
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hova tetováltatsz és az mennyire látszik ki a ruhából.

Ha pl. kötelező hosszú ujjú ingben dolgozni és neked a karodon van, akkor sose fogja senki sem látni, szóval nem is lehet kizáró ok.

Tanárokat ismerek többet is, akinek látható helyen van, nem takargatja, ettől még elismert, jó tanár. Nem volt hátránya belőle. Talán egyházi oktatási intézményeknél lehet hátrány. De ebben nem vagyok biztos, csak ott a diákoktól azért konzervatívabb megjelenést várnak el, mint olyan helyeken, ahol pl. egyáltalán nincs ez szabályozva.

2016. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vádlira szeretnék, egy 15cm-es tetoválást.
2016. okt. 4. 12:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim egyházi suliba járnak, és egyikük ofőjének (harmincpár éves nő) van tetoválása, a lapockája alsó részén. Több év után derült csak ki :).

Nyilván ahol szigorú öltözködési szabályok vannak, ott nem lehet látható tetoválás. De a tanár, orvos hiányszakma, nem fogják nézni hogy van-e.

2016. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy hol akarsz dolgozni később.

Általában a nagy cégeknél vagy ahol ügyfelekkel kell beszélni ott csak takarható helyen lehet tetkó,szimplán azért,mert minél átlagosabbnak kell lenned,hogy több embernek legyél szimpatikus.

2016. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A vádli ideális hely? Van alapja a félelmemnek?
2016. okt. 4. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon komoly helyen fogsz dolgozni, akkor úgysem mehetsz rövidnadrágban, szóval senki sem fogja látni.
2016. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem csináltatnék a vádlimra (tanár vagyok), nekem az oldalamon van tetoválás. A mostani iskolám valószínűleg tolerálná, de nem lehet tudni,h mit hoz az élet. Még két férfi kollégámnak van, nekik vállon, úgy hogy nem, vagy csak kicsit lóg ki a póló ujja alól.

Nem mondom,h baj lesz belőle, csak azt,h én nem merném. És nyilván az is számít,h mekkora, mit ábrázol.

2016. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez az ábra lenne, és kb 12-15cm.

[link]

2016. okt. 5. 08:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz akkor jobb ha meg sem csináltatod. Úgy is megbánnád. Aki tényleg akar tetoválást, az nem hezitál ennyit.
2016. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!