Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Munkahelyre milyen váltócipőt...

Munkahelyre milyen váltócipőt vigyek?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom szinte mindenki átveszi a cipőjét így télen, szerintetek papucsot vagy cipőt vigyek be illetve milyet szerintetek?

2014. dec. 3. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nincs előírás az öltözködésre, akkor vedd azt fel, ami neked kényelmes. én pl. leveszem a cipőmet bent, és kész, nekem a papucs az kissé komikus, és kínos hatást kelt egy munkahelyen, inkább járok cipőben/zokniban/mezítláb. De ha neked a papucs kényelmes, akkor hordd azt, kit érdekel, hogy MÁS mit tanácsol?
2014. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem egy tornacipőt max. esetleg egy balerinát. vannak ilyen összahajtható cipellők direkt ahhoz hogy átvedd.

a mamusz sztem elég ciki. nekem mindig az jut eszembe h az illető a munkahelyén alszik.

nálunk előírás, hogy magassarkút kell hordani, így télen mindenki csizmában megy be és átvált magassarkúra. de gondolom nálatok nem ez van. egyébként még praktikus is olyan szempontból, hogy gyorsan könnyen kibújsz belőle, amikor nem látja senki :D

2014. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat persze még jöhetnek, nincs semmi előírás egybenyitott új irodaház, de semmi előírás nincs, van aki persze papucsban dolgozik.
2014. dec. 3. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!