Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha valaki olyan tetkót varrat, amit már látott képeken, hogy másoknak is van? Tehát nem ismerősi körben és nem a sztárok között.

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

nem, azt varratsz magadra, amit te szeretnél


szerinted pillangót, vagy csillagokat hány lány varratta már magára?


van még kérdésed?

2016. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt! Nagyon sokszor maguk a tetoválók javasolják, hogy nézz körbe pinteresten vagy deviantarton, hogy ihletet gyűjts.

Én nem viselnék magamon másolt képet, mert fontos, hogy "csak nekem" legyen ilyen tetoválásom, de ez én vagyok. Emellett pedig, gondolj bele pl. a mostanában divatos dandelion-madár vagy toll-madár mintákba. Millió egyezer van belőlük, de nincs két egyforma.

Ha valaki ebben találja meg magát, akkor szíve joga, a lényeg csak annyi, hogy sose érezd cikinek az önkifejezést.

2016. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!