Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy tetszenek ezek a tetoválá...

Hogy tetszenek ezek a tetoválások? Milyen stílusú emberhez illik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2017. jan. 25. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Annak kell tetszenie, aki magára varratja.

Nekem nem igazán jön be.. Nem az én stílusom. Virágot amúgy se varratnék magamra, olyan divat tetkónak tűnik.. Nem látok benne semmi személyes jelentést.

Pedig amúgy eléggé tetovált lány vagyok, mindkét alkar, az egyik felkarom, és mindkét vádlim. De virágot ne. :D

2017. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépek,de tetkó esetében általában a viselő adja a stílust a tetkóhoz,nem fordítva.
2017. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Soha nem varratnék magamra olyat,ami már valakin van,én tervezném meg minden csak most kezd körvonalazódni mi tetszik,annak van jelentősége aminek jelentőséget tulajdonítasz.Pl.van rajtad egy ló de az csak neked jelent valamit másnak semmit.De köszi a válaszokat! :)
2017. jan. 25. 16:00
 4/9 anonim válasza:
Szia! Nekem az első a legszimpatikusabb,ha mondhatom így, de nem tetováltatnám magamra.De Neked kell tetszenie.Mindenesetre gondold át, hogy 5-10év múlva is szívesen viselnéd-e? Nekem még nincs,de idén mindenképp meg szeretném csináltatni az elsőt. Alkar belső felére,egy magyar zenekar egyik dalából egy sort.Kb. egy éve tervezem hogy megcsináltatom, tehát nem hirtelen fellángolás. Remélem tudtam segíteni! Minden jót! :)
2017. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem rosszak, bár nem túl különlegesek. kérdés, hogy illik-e a viselőjéhez. meg pl az utolsóhoz hasonlóknál azért a ruhára is oda kell figyelni, mert nem minden cuccal mutatnak jól, csak az egyszerűbbekkel.
2017. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ! Neked mi számít különlegesnek? :)
2017. jan. 25. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne olyat varrass magadra ami előre megvan csinálna inkább te vagy épp egy ismerősöd rajzolja meg. (igen, olvastam hogy te szeretnéd majd megrajzolni csak kell egy tam pont) És olyat ami illik a személyiségedhez.! Én pl. Semmi pénzért nem varratnám magamra a virágot.. Attól rosszul lennék...és tudom, hogy az engem nen jellemezne. És azt is tudd, hogy az ott marad egy ideig. (De gondolom evvel tisztában vagy) Illetve valahogy próbáld ki hogy hogy álna ott a tetkó ahol elképzelted. Sajos a barátnőm esett abba a hibába hogy fel varratta a karjára valamit (nem szeretném részletezni) és sajnos nagyon nem úgy képzelte el és eléggé feltűnő lett.
2017. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a virágok nagyon :) Csak nem tudom hova varrassam meg még eldöntöm csináltatok e virágot :D Neked hol lesz?
2017. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én imádom a virágokat mint tetoválás!

Én nekem is nem rég készült egy. Lehet kicsit túlzás volt de nekem nagyon fontos.

A nagymamámat elvesztettem és még az előtt megkértem hogy rajzoljon nekem valamilyen virágot vagy valami virágos mintát csak úgy mert nála voltam és beszélgettünk (gyönyörűen rajzolt és mindig oda voltam érte, hogy milyen ügyes) ez a rajz is eszméletlen lett úgy ahogy a többi... De sajnos meghalt és az első gondoltatom azaz volt hogy magamra varratom az utolsó rajzát. Nem bántam meg! Örülök hogy így döntöttem. A jobb alkaromon van. Nem nagy tetko KB. 10cm-es es nagyon imádom akárhányszor rá nézek eszembe jut és mindig boldogan nézek rá mert tudom hogy ő ezt nekem ezért rajzolta..

Attól függ mit szeretnék ha emlékhez kötöd a tetoválast és nagyon fontos mindenképp látható helyre tett (neked látható).

Ha csak egy sima tetkó semmi jelentősége akkor teljesen mindegy hová teszed"


Azért majd oszd meg velünk (vagy legalább velem) hogy hova varratál és mit. :)

2017. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!