Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 1,5 hónapos tetoválásom van,...

1,5 hónapos tetoválásom van, ez az 5. Hámlás után ami kb a 4. napon volt a tetoválás után miért nem lett halványabb? Kb ugyan olyan fekete és zavar hogy a többihez képest ez élénkebb szinű.

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 12:27
 1/2 6iP válasza:

Szervusz!


Szerintem nyugodj meg. Idővel kicsit halványabb lesz. Persze ha mondjuk a többinél alkoholt fogyasztottál a készülésük utáni napokban például, akkor előfordulhat hogy a vér lassabb alvadása miatt több festéket kimosott a szervezet. Az is lehetséges, hogy a festék jobb minőségű, illetve hogy nincs olyan mélyen. Számít az is hogy mennyit éri a bevarasodás után levegő(télen nyilván kevesebbet). Továbbá az is tényező mivel kenegeted(kenegetted), személy szerint én csak és kizárólag vazelinnel, több turnusban készült fekete tetoválásom van, mára teljesen egyszínű, de sajnos az pont a lapockámon található, így nem tudom magabiztosra azt írni Neked, hogy egy színű volt-e vagy sem illetve meddig, mert emiatt nem nagyon volt lehetőségem nézegetni. Igazából az 5 hámlás is soknak tűnik, lehetséges, hogy nehezebben vette be a bőröd, így több réteget ledobott, ami majd újra megvastagodik, és akkor valószínű halványodik. Üdv és remélem segített a válaszom!

2017. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kicsit félre értettél, ez az 5. tetkóm nem az 5. hámlás :D

Köszi a választ, ment a zöld!

2017. jan. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!