Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Segítség! Egy régi tetovalasom...

Niceszisz kérdése:

Segítség! Egy régi tetovalasomat akarom fedetni egy teljesen más tetoválással. Tudnátok ötletet adni segíteni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit több információt adhatnál. Mekkora tetkó, színes/fekete-fehér, hol van, mégis milyen stílusú fedésre gondoltál, stb. Így random nehéz bármit mondani.
2016. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
felkar tetoválás főnix és színes. ezt akarom lefedetni én egy kalóz lányra gondoltam
2016. okt. 13. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy hamburgerre gondoltam, de hogy mire gondolsz, az mindegy ;)

Milyen régi? Mekkora méret? Jó-jó, színes, de milyen színek szerepelnek benne? Melyik tetováló szalonban csináltattad, mennyire élénk, milyen tónusú a bőröd???

Sok kérdés van, amit hasznos megválaszolnod.

Ha teli karos, nagy, színes, élénk és még csak pár éves, akkor előtte kicsit halványítani kell. Lehet elegendő csak krémekkel, de lehet kell egy-két lézeres kezelés... ezt csak így nem lehet megmondani. Ha nagyon sufnitetkó, tehát a festékek sem tetováló festékek, akkor nehéz rá normálisan takaró tetoválást üttetni, tehát erősen kell halványítani, ha 10-15 éves, már fakó ábra és pici, akkor lehet hogy semmit sem kell.

Ha te kigondoltál egy ábrát, akkor nézegess neten képeket, mintákat, sablonokat és keress fel egy jó tetoválót aki összehozza neked ;)

2016. okt. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!