Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet tetovalasom ezek ellener...

Lehet tetovalasom ezek ellenere? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Allergias vagyok valamelyik oblitore, mososzerre es tusfurdore csak par darab van amit hasznalhatok. Egy fekete feher tetovalast szeretnek csinaltatni a labszaramra kb 15cm hosszut. Az lenne a kerdesem hogy ezek ellenere lehet tattom? Valaki esetleg volt mar hasonlo helyzetbe es csinaltatott es nem lett ra allergias?

2017. febr. 3. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy pontosan mire vagy allergiás, akkor tudsz a tetoválóval egyeztetni, hogy pontosan elmondja, mi található az adott festékben.

A fekete egyébként ritkán allergizáló, inkább a színesre szokták mondani, hogy könnyebben okozhat gondot a nagyon érzékenyeknél.

Inkább azt próbáld ki előre, hogy a sima bepanthen okoz-e gondot, illetve keress testápolót, amit majd a gyógyulás után tudsz használni. Én pl úgy jártam, hogy a tetoválás miatti érzékenyebb bőrömet (alapból is hasonló vagyok, mint te, téli időszakban főleg) kapásból kicsapta a testápoló, amit pedig már használtam máskor is. Nem mondom, hogy nem ijedtem meg, mi lesz a tetoválással. :) De nem volt gond végül krémváltás után.

2017. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pontosan nemtudom mire vagyok allergas csak annyit hogy a sarga oblitoket meg hasonlokat nem birom. A bepanthenre nem vagyok allergias mert azt mar hasznaltam egy jo parszor :) koszonom a segitseget :)
2017. febr. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!