Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválók, illetve tapasztalt...

Tetoválók, illetve tapasztalt tetovált emberek, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A kezemre szeretnék egy kisebb tetoválást csináltatni, pontosabban a kézfejem belső szélére, a mutató ujjam alá, bár ezt most elég nehezen magyarázom el. A lényeg, hogy azzal tisztában vagyok, hogy kézen hamar halványul vagy kopik, tehát időközönként át kell üttetnem, de rám azt hiszem már a frászt akarják hozni, van, aki azt mondja, hogy onnan ki is dobja a bőröm, tehát fölöslegesen csináltatnám meg, van, aki szerint túl halvány lesz, és hogy átüttetni egyre drágább és fájdalmasabb. Én pedig mivel nem nagyon értek ehhez, csak ülök itt, hogy én mindenképp oda szeretnék tetováltatni és lehetőleg nem fakószürke eredményt szeretnék a kezemen látni, jöttem, hogy valaki mondjon valamit, adjon tanácsot, vagy bármi, mielőtt belevágok. Így hát előre is köszönöm!

2017. jan. 7. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ attól, hogy milyen a kezed - mindenképp személyesen egyeztess a kinézett tetoválóval, ha odáig jutsz. Ahova te szeretnéd, az még egy fokkal jobb, mintha az ujjadra csináltatnád.

Azt gondolom tudod, hogy a tetoválástól tulajdonképpen szétnyílik a bőr, lesz ott egy hámsérülés, olyan, mintha felsérted magad. Ujj esetében ez azért lesz nagyon könnyen csúnya, mert annyira vékony felületről van szó (hiszen itt alapból nem nagyon van zsír- és egyéb szövet, mint más testtájakon), hogy a bőr akár csontig szétnyílhat. Ez egyrészt azt eredményezi, hogy nem fog szépen gyógyulni, másrészt pedig valóban előfordulhat, hogy annyira kidobja a tintát, hogy értelme sincs az egésznek. Ilyen esetben sokat jelent, hogy valakinek mennyire csontos vagy húsos keze van - profibb tetoválók közül sokan nem is vállalják, ha már előre látszik, hogy gond lesz vele, hiszen ez az ő hírnevüket is ugyanúgy rontja.

Azt tudnod kell, hogy átüttetni sem lehet a végtelenségig, pont azért, mert egy vékony bőrfelületről van szó.

Neten ezt találtam egyébként neked, bár ha jól értelmezem, amit írtál, ez nem teljesen az a felület, amit te szeretnél.

[link]


Érdemes rákeresni a healed finger tattoo kifejezésre, ha akarod látni, hogy milyenek a legrosszabb eredmények.

Persze nem törvényszerű, hogy te is így járj, de mindenképpen érdemes személyesen tárgyalnod a tetoválóval, mert nagyon fontos, hogy lássa a kezed, mielőtt véleményt alkot.

2017. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtobb profi tetovalo "megprobal' lebeszelni, JOGOSAN!

Az esetek 95%-ban hamar kikopik, elmosodik. Ezert nem is uttetheted at nagyon, mert csak elfog jobban "maszatolodni'.

En nem javaslom.

2017. jan. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: a képen lévő tetováláson a "your" szó van körülbelül azon a helyen, ahová én is szeretnék tetováltatni. Így viszont azért már elég megfontolandó a dolog, néztem képeket, és hát nem hozta meg túlságosan a kedvemet. Mindenesetre beszélek a tetoválóval, akihez menni szeretnék, hogy ő mit gondol, remélem ha úgy véli nem maradna meg ott szépen szól is róla. Ha pedig ő sem javasolja, akkor máshová tetováltatom majd, mert így azért valóban nem éri meg. És köszönöm a válaszokat, ment a zöld nektek!:)
2017. jan. 8. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!