Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire tör le, ha a tetoválá...

Mennyire tör le, ha a tetoválásodra valaki azt mondja, hogy csúnya/gyerekes/meg fogod bánni stb? Akár a szemedbe mondják, akár a neten olvasod

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 19:33
 1/7 anonim válasza:
Semennyire. Nyilván azért csináltattam, mert nekem tetszik nem azért hogy másnak tetszen.
2017. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekem egy tetoválás se tetszik, de ez ne törjön le téged.
2017. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ilyenkor azt kell mondani hogy az én testem én fogom megbánni de köszi hogy szóltál.
2017. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Magamnak csináltattam, nem másoknak.
2017. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt csak azok mondják akiknek nincs. Az idősebb korosztály szemébe furcsa nem elfogadott azért mondják ezt és le is sz@rom. Ha fiatalabb mondja ő meg csak irigységből igy hát ezt is lesz@rom😇. De amúgy mosz magam ellen beszélek mert nekem is van, de számomra akik fullra tele vannak varrva úgy hogy nem is látszik már semmi hogy miakar lenni összevissza szines az nekem se tetszik. Vagy legyen nagy és eggybefüggő mint ezek a maorik de ezek a "mindensz@rtmagamravarratok" az csunya.
2017. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismeretlenül még senki nem állapította meg, hogy húdecsúnya, meg is lepődnék rajta. :D Családban kaptam már negatív kommentet, idősebb rokontól, ennyi idősen több eszem is lehetne jeligére, meg anyámmal(!!! :D) közölte utólag, hogy ezt mégis hogy engedhette nekem... jelzem, felnőtt vagyok, külön élek...

Szóval adott rokonnak korából adódóan el tudom fogadni az álláspontját, egyébként családban kb senki nem tetováláspárti, szóval számítottam is hasonlóra.

Ha valaki ismeretlenül beszólna, akkor attól függően, hogy kiről van szó, vagy visszaszólnék, vagy nem törődnék vele, esetleg visszakérdeznék, hogy miért gondolja így. Pl ha egy másik tetováló azt mondaná rá, hogy nem jó, érdekelne a véleménye, hogy miért gondolja így, random szembejövő emberrel nem igazán törődnék.

Letörni egyáltalán nem tör le, pedig alapvetően érzékeny vagyok. Viszont a tetoválással együtt azt is vállaltam, hogy nem mindenkinek fog tetszeni. :)

2017. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon nem érdekel :D Nekem tetszik mindegyik, tudom, miért vannak, tudom, hogy nem fogom megbánni őket, és innentől kezdve bárki mondhat bármit.
2017. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!