Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért forrósodik fel a tetovál...

Miért forrósodik fel a tetoválógépem?

Figyelt kérdés
Van egy Micky Sharpz Hibrid tekercses gépem. 20 perc tetoválás után nagyon kutya meleg lesz,konkrétan forró,mint a k@r@va élet. Még az ujjam is felhólyagosodik Tőle. A tekercs forrósodik. Kipróbáltam más táppal,ugyanaz,szétszedtem,minden gumi okés,nem oxidálódik sehol,ugyanaz. 8,5 amperen használom max. Mitől lehet,hol lehet megcsináltatni?
2017. febr. 27. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha komolyan gondoltad hogy itt gyakorin, az atlagembertol fogod megkerdezni,hogy mi baja a tetovalo gepednek, tedd vissza szepen a dobozaba es ne eroltesd ezt az egeszet. Pontosan az ilyen emberek rendelnek netrol valami sz*art, aztan otthon, steril kornyezet nelkul varrjak masokra a palcika embereket 2000-ert.
2017. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudod,vannak itt azért hozzáértő emberek (nem te),akik nagyon sok mindenre meg tudják mondani a választ. Mellesleg annak,hogy mennyire értek egy tetoválogép összerakásához és annak hiba okaihoz,annak mi köze van a tetoválásaim minöségéhez?


Okosgyerek,sokat segítettél...

2017. márc. 1. 14:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg a Micky Sharpz gépek nem tudom mióta szarok...
2017. márc. 1. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Na akkor nyilvan valolag olyan emberhez kene fordulnod aki ert ezekhez( ismeros, tetovalo szalon, forumok) nem a gyk szepszegapolas rovataba kerdezoskodni. Elarulom ebben a kategoriaban 98%-ban tiniket, lanyokat, noket, esetleg egy ket felre siklott kamasz gyereket fogsz talalni, a maradek 2% pedig nem hiszem hogy fog neked valaszolni,amint lathatod nem foglalkozik itt senki a tetovalo gepek szakszeru hasznalataval/ szerelesevel/ meghibasodasaval kapcsolatban.

Tessek ertelmesnek lenni. Ez olyan szinten van hogy kiirod egy receptes csoportba hogy mert kattog a gaztuzhelyed.

2017. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem sokmindenkit,kondit,meg tekercset mondtak,de elsősorba kondit. Gondoltam itt is megkérdem,hátha kapok valami új infót. Dehát nem...
2017. márc. 1. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Passz
2017. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!