Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Galaxy S7 Edge telefonom...

Nem publikus:D kérdése:

Galaxy S7 Edge telefonom lefagy, és ekkor nagyon gyorsan forrósodik. Többi lent. Ez számít garanciánál?

Figyelt kérdés
Miután megvettem a telefont, rá másfél hónapra elkezdett rendszeresen lefagyogatni. Ha töltőn van, akor gyakrabban megtörténik. Nem vittem vissza, ezt utólag meg is bántam. Ha lefagy a telefon, és be van dugva a fülhallgató, akkor iszonyú hangos recsegés keletkezik. A telefon sajnos kicsúszott a zsebemből út közben, és ráesett a betonra, de "csak" az üveg hátlap tört össze, a képernyő nem. Kiemelném, hogy ez a lefagyós probléma a kár keletkezése előtt történt meg, de egyre többször fagy le, vagy újraindul magától. Ezt kb. napi 10-15x csinálja. Még visszavihetem garanciával?

2016. okt. 31. 23:40
1 2
 1/17 Bandi1214 ***** válasza:

Örülj annak hogy lefagy. Legalább nem robban fel. XD

Akkor most komolyan: Szerintem vidd be egy márkaszervizbe mert ez nem normális. Hogy garanciába megcsinálják-e az egy másik kérdés, nyilván múlik a szervizes jóindulatán.

2016. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Csinálj egy FR-t,ha azután is ezt csinálja akkor gyári hibás lesz az.
2016. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Vigyázz, mert még leég.
2016. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

#3

Vagy kínai gagyi xiaomid van, vagy ifos?

Kérdező:

Mikor csinálja?

2016. nov. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1#

Igen, én is attól tartok, hogy felrobban, vicc nélkül.

2#

Már többen is írták, meg is próbáltam, de ugyan az a helyzet.

3#

Nos, a kérdés úgy kezdődik, hogy Galaxy S7 Edge telefonom... Akkor szerinted iPhone? Nem kínai, nem kamu telefon, ott vettem helyben az üzletben.

2016. nov. 1. 10:00
 6/17 anonim ***** válasza:

#4.Látom neked se volt soha Xiaomi-d hanem tucat Samud.Gratulálok hogy mást is telefon alapján ítélsz meg!

Kérdezem hogy a koreai hulladékok mennyivel jobbak mint a kínaiak.Megsúgom semmivel,csak hát ez a magyar mentalitás hogy amit nem ismersz az már sz*r.

2016. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem arról. De ilyen hülyeségre mit mondjon az ember.? Azért mert a Note 7-el gond volt akkor már minden robban?
2016. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7.Az mondjuk igaz.Az ájfon is ugyan úgy felrobbant csak most ebből van a hype.
2016. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én egyiknek sem örülök, csak jelzem. De így már érted a reakciómat?
2016. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9.Így már igen.
2016. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!