Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ez a 2 tetoválás...

Szerintetek ez a 2 tetoválás mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Szisztok szerintetek ez a 2 tetoválás ugyanígy alkaron és kézfejen mennyi lenne? Az alkarom hosszúságra kb.25,5cm szélességre pedig a legvastagabb részen kb 11,5cm. Tetkóst nem szeretnék még felkeresni mert egyenlőre csak az árra vagyok kiváncsi és gondolom vannak itt páran akik jobban benne vannak a témában. :D


[link]


[link]



2017. márc. 2. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a farkasos nagyon jól néz ki, bár mostanában divat lett ez a fás alkar dolog. :)

Látatlanban az alkarra 35-40et mondanék, a kézfej talán 15-20ból kijön, de az a baj, hogy tetoválás esetén tényleg nehéz átlagos árat mondani, mert függ a szalon minőségétől, a tetováló ismertségétől, a felhasznált eszközök/festékek típusától, attól, hogy időre, alapanyagra vagy mintaméretre dolgozik az adott művész...

Én mikor tetoválót válogattam, ugyanarra a mintára (alkar belső fele, nem teljes karos, kb. 6-7 centis színes minta), szóval több szalont megkeresve mailben én 10-40ezerig mindenféle árakat kaptam, attól függően, hogy az elmondás alapján hogy képzelte el az adott tetováló. Végül 15-ért készült el. :)

2017. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen ez is igaz. :D Nekem előszőr az erdős minta tetszett ami körbe megy az egész alkaron viszont abbol mostanában egyre többet látok. Nekem is a fradi címeremet a végén 15.000ft-ért csinálták de nem olyan ismert a tetkós viszont szépen dolgozik. Utána néztem hogy érden, pesten a nagyobb szalonokban mennyi lenne hát olyan 20-30.000 között tehát igen szalon függő is. Köszi a választ, azért akartam igazábol tudni hogy tudjam mennyire számíthatok kb. és hogy akkor kérjek árajánlatot amikor már fixen megvan rá a pénz. Ja és igen hogy van aki méretre és van aki órabérben dolgozik, viszont azt vettem észre azoknál akik órabérben vannak hogy eléggé elhúzzák a munkát. Tehát pl. egy kis feliratot 3 órán keresztül csinált egy szalon míg nekem az egész alkaros Magyarország tetoválásom volt 1-1,5 óra.
2017. márc. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!