Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi idő mire tartósabban...

Domextosz00 kérdése:

Mennyi idő mire tartósabban víz érheti? Kezelési tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mai nap varrattam magamra életem első tetkóját, aki csinálta elmondott mindent, de azért itt is megkérdezem.


Kis tetkoról van szó : kép [link]


Szépen 3 óránként kenem Bepanten+-al, és cserélem a fóliát napi 3-4x.


Nem áztatom, kérdésem az lenne hogy jövő héten csütörtökön nekem muszáj lenne kb 10 percig, 1 két perces kihagyásokkal áztatni, nem tenne kárt benne?

Addigra szerintem begyógyul.



Előre is köszönöm



2017. márc. 1. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a tetováló azt javasolta, hogy azért az első 2-3 hétben, még inkább egy hónapban kerüljem az áztatást. Zuhanyozni szabad, tehát nem arról van szó, hogy nem érheti víz,de néhány percnél tovább ne nagyon. Ha tényleg csak tíz percről van szó, azzal szerintem nincs gond, zuhanyzásnál is állsz addig a víz alatt, bár ideális esetben ne állj mondjuk térdig vízben.

Kisebb mintánál szerintem hatványozottan érdemes odafigyelni, sokkal könnyebben mosódhat el.

2017. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3-4 het a bőrváltás, ennyi idő alatt hámlik le es gyogyul meg teljesen. Mivel csak kontur, nem satirozas, kevesbe serulekeny. De en nem aztatnam jovo heten.
2017. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!