Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok az állatos...

Mit gondoltok az állatos tetoválásokról?

Figyelt kérdés
Az alkaromra egy szarvast szeretnék tetováltatni , persze ezt nem most hanem később például ha több év múlva is tetszik a minta akkor tetováltatnám magamra :) Mit gondoltok a szarvas tetkóról ?

2017. márc. 3. 21:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Fekete fehérbe :)
2017. márc. 3. 21:01
 2/8 anonim ***** válasza:
már kimentek a divatból,már csak a hűde hipster vagyok mindenki lássa kategória csináltatja,de ha neked tetszeni fog 5 év múlva is akkor hajrá :DD
2017. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem így gondolom viszont köszi a választ :)
2017. márc. 3. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek. Nekem nyuszi van a csuklómon, mert imádom őket, és mindig is volt és lesz nyuszim. Miután az első nyuszim meghalt, akkor tetováltattam nyuszit magamra, hogy legalább egy legyen, aki életem végéig velem maradhat.
2017. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem farkas van az alkaromon. :) Szerintem maga a kategória (mármint annyi, hogy állatos) annyira általános, hogy sosem megy ki a divatból, inkább a megvalósítás a lényeges.
2017. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nagyon aranyos a nyuszis történet :)
2017. márc. 4. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:

En 15eves koromban a combomra a kutyam portrejat varrattam (fellangolasbol, es 'menozesbol", hogy nekem is van).

Termeszetesen a szulok kesobb tudtak meg, ezert is valasztottam a combomat... :D


Nem bantam meg, ott nem is latom annyira, szinte mindig elvan takarva (fiu vagyok..)


Ha neked tetszik, nyugottan csinaltasd meg, ne masok velemenyevel foglalkozz, foleg ne gyakorin.. Max, ha valami intim feleseget szeretnel, de akkor meg tudnad a valaszt, hogy miket valaszolnanak szerintem. :D

A te borod, annyi, hogy jo tetovalot keress, aki ebben a temaban 'otthon van".

Egy szep, kidolgozott szarvas szep tud lenni, inkabb azt gondold vegig, hogy a munkadban nem-e fog negativan erinteni (attol fugg hol akarsz/vagy hol dolgozol.)

2017. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. márc. 5. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!