Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapest, piercing, hol?

Budapest, piercing, hol?

Figyelt kérdés

Olcsón és jó minőségben szeretnék szúratni. Tudom-tudom, ez is olyan, hogy nem éri meg spórolni rajta, de nagyon látványos árkülönbségeket látok (3-8-10ezer vagy még több ugyanaz a szimpla szúrás). Szóval ha valaki tudna egy olcsóbb helyet ajánlani a belvárosban, annak örülnék. :)

Köszönöm!



2017. márc. 7. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért nézz utána hogy melyik milyen, általában az olcsóságnak oka lehet.

Ja és ha szúrnak titán piercinggel mindenképp azt válaszd, hülyeségnek hittem hogy "felére csökkenti" a gyógyulási időt de kipróbáltam, ha megint megyek hollandiába megölelem a csajt akitől vettem a titán piercingem.

2017. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Westend-tattoo-n kívül szinte bármelyik szalont ajánlhatom neked. Egy szúrás ára normális esetben 4-8.000 Ft. Attól függ hova és milyen ékszerrel.

Egy sima fülszúrás 8 ezerért drága, 1500-ért gyanúsan olcsó. Milyen ékszert szeretnél?

Az ár sok mindentől függ.

2017. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sima fülszúrást szeretnék, 3-4ezer lenne a reális ár (nekem). Westendben láttam ennyiért, de itt sok kérdésben olvastam, hogy rosszakat írtak róla, így azt még a kérdésem előtt elvetettem.

Sajnos nem nagyon ismerem a belvárosi szalonokat, pedig én is tisztában vagyok vele, hogy kb. minden második sarkon van egy. :D De véleményeket se nagyon találni, inkább a tetoválásról (érthető módon, ha egyszer az a fő profil).

2017. márc. 8. 23:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja meg az Invictust néztem még ki, de ott meg nem sikerült időpontot egyeztetnem, mert nem mindig van bent az illető, akivel beszéltem, munka mellett elég macera összehozni egy szabadnapot. :)
2017. márc. 8. 23:10
 5/7 anonim válasza:
Én pont tegnap telefonáltam be az Invictusba daith piercing időpont miatt és azt mondták nem kell időpontot kérni. :)
2017. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikor én telefonáltam, akkor megkérdezték, hogy mikor akarok menni, és amikor tudtam volna menni, akkor pont nem volt bent a srác, mármint mondta, hogy nem lesz bent. Ajánlott más időpontot, de az meg nekem nem volt jó munka miatt. Egyelőre elnapoltam a dolgot, de az fix, hogy vagy az invictus lesz, vagy a dark art. :)
2017. márc. 30. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kicsit off, de most már komolyan nagyon érdekelne a dolog, így muszáj megkérdezzem.


Teljesen komolyan, mindenféle negatív vonatkozás nélkül érdeklődöm, hogy mégis mi baja van az embereknek a Westend Tattoo-val?


Az összes eddigi pc-met (4 db) ott csináltattam, éves eltérésekkel, tehát visszajáró vendég vagyok. Most is készülök kt újabbat csináltatni és tuti hozzájuk megyek vissza.

Teljesen meg vagyok velük elégedve, a két piercer totál normális, jó fejek, mindketten folyamatosan komunikálnak az emberrel, elmondja, hogy most mit csinál éppen, most fog szúrni stb, illetve a pultos csajszi is tök normális volt minden alkalommal.


Nem hinném, hogy olyan sokan dolgoznának ott, hogy minden alkalommal mást és mást fogtam volna ki és véletlenül mindig pont a "normálisokkal" talákoztam volna, szóval nem igazán értem, hogy miért ez a sok lejáratás..

2014-ben voltam először, nem tudom, hogy esetleg előtte mások dolgoztak-e ott vagy sem, de nekem egy szemernyi negatív tapasztalatom sincs velük kapcsolatban, ezért érdekelne nagyon, hogy mások mit találtak ennyire negatívnak ebben a szalonban.

Ismételten kiemelném, hogy piercingeket csináltattam ott, a tetkósokról így nem tudok nyilatkozni, hogy ők milyenek a kliensekkel (minden esetre, ha a tetkósokkal lenne gond, azért nem kéne az egész helyet lehúzni), de a piercerek tuti jó fejek és ügyesek is! Jah és egész normál áron dolgoznak, a törzsvásárlói kedvezményekről nem is beszélve.


Szóval én nyugodtan ajánlom a Westend Tattoot annak, aki gyorsan, precízen és steril körülmények között szeretne magának egy pc-t reális áron.

2018. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!