Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fehér tattoo, mennyire latszik?

A fehér tattoo, mennyire latszik?

Figyelt kérdés

Lenne nehany kérdésem ha lehetne személyesen is irok.

Melyik szalonban lehet fehér tetkot csináltatni? Akinek van az vélemény? Mennyire latszik, olyan mint egy hegtetko? Ha lebarnulok jobban latszik? Idővel elhalványul?



2017. febr. 27. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem olyan szép, vagy csak igazan szep boron mutat jol de akkor is olyan heg szeru hatasa van szerintem :) Idovel persze fakul mint minden tetovalas. A fehér tetoválásról érdemes tudni, hogy nagyon érzékeny lesz a tetovált terület a napsütésre. A tetoválás kifakulhat, rajta és körülötte megjelenhetnek a szeplők, anyajegyek, melyek védekezésképpen képződnek a bőrön.
2017. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Feher tetkot egyaltalan nem is erdemes csinaltatni, es normalis szalon le is beszel rola. Hamar kiszivja a nap, kisargul stb...
2017. márc. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2 éve van fehér tetoválásom, nem fakult, nem sárgult, csak picit tompult a hófehérsége, miután legyógyult. Nem lett fényérzékeny, nem lett rajta anyajegy, meg semmi marhaság, amit az első kettő írt.

Ami igaz, hogy sokan hiszik hegnek, kreatív érvágásnak, stb, de ez nem érdekel. Kevesen veszik észre, mert nem ordít messziről.

Zagyvai Gábor csinálta, ő a hazai szakértője a fehér tetoválásnak.

2017. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Akkor neked mazlid volt.. de meg kisargulhat
2017. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze...mázli. :D

Vagy inkább utána jártam, hogy a fehér tinta a nagyon világos bőrű embereknek marad igazán szép fehér, mert a sötétebb bőrpigmentek okozzák a sárgás elváltozást.

2017. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, de ha olyan helyen van ahol sokat eri nap, hidd el, kiszivja. Ezert nem is hasznaljak nagyon toltesre
2017. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es ezt ugy mondom, hogy 2,5evig tetovaltam, 2 tetovalohoz jartam anno tanulni. :)
2017. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!