Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok ajánlani tényleg a...

Tudnátok ajánlani tényleg a szakmájában elismert, profi tetoválót?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy heget kéne kitakarni. 1 éves, már kifehérdett, nem kiálló, teljesen bőrszintben van,csak széles.

Ne nézzetek hülyének, sosem tetováltattam,így rárajzoltam tollal,hogy mennyire takarná ki egy sima felirat,ha rá lenne nyomva :D


Mintát nem szeretnék,csak feliratot.

Ez nem folyik ki a hegből? Vagy heget mindenképp csak mintával lehet kitakarni?


Köszi!


2017. márc. 12. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a heggel kapcsolatban nem tudik sajnos válaszolni, de én majd Siófoki Szavlanuth szalonba szeretnék menni biztos, hogy profi csinálja reális áron szerintem ott kérdezd meg...de ha rám hallgatsz tetoválni ne csak takarás szempontjából tetováltass mindenképp valami olyat, ami sokat jelent mert lehet megbánod csak tanács
2017. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amit szeretnék rá,az jelentene valamit :)
2017. márc. 12. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Feliratot háttérrel? :)

Lehet rá tetováltatni szöveget is, lényegében nem különbözik, de eltakarni nem fogja, ez tény.


Itt van néhány példa, itt is látszik, hogy a durvább hegek nem tűnnek el teljesen, inkább csak kevésbé hangsúlyosak. Utóbbit mondjuk elérheted a felirattal is. :)

[link]

2017. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát amit rárajzoltam tollal az ugy potn kitakarna :D Annyira nem durva.

Viszont nem tudom mennyire folyna igy el a festek benne,mert amugy hulye helyen van,és néhány mozdulatra ugye összeráncodosik, mármint a heg. :D

2017. márc. 13. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, mikor valakinek a könyökhajlatába csinálnak tetoválást, vagy boka-lábfej részre, azok aztán folyton mozognak-gyűrődnek-hajlanak, mégsincs gond. :)

Elfolyni nem fog a festék - a tetoválás a bőröd alá megy, tehát ahova azt benyomják, az ott marad. Nem olyan, mintha ráfestenének, hogyha összedörzsölődik a bőr, akkor elkenődik. :)

Viszont ha nagyon ráncolódik a bőr a heg környékén, akkor érdemes meggondolnod a szöveget, mert ha megfeszítve tetoválják, akkor utána "természetes" módon torzulni fog. (Megvan az a vicc, ahol a bácsinak Róza van feltetoválva bizonyos helyre? :) )

Kísérletezz a felrajzolással, és mozogj vele, hagyd magadon, hogy lásd, mennyire torzul, ahogy mozogsz, illetve számodra ez még belefér-e. Egyébként ezt a tetováló is megteszi - nekem, mikor az alkarom belső felére varrattam, az indigó felrajzolása után elzavart a tükör elé a tetováló, hogy nézzem meg, sétáljak, mozogjak, forgassam a karom, hogy tuti jó lesz-e (ugye ott sem egyformán fordul a bőr az izmokkal csuklónál és fentebb, a hétköznapokban nem olyan szögben "áll" a tetoválás, mint mikor kifeszítem a karom, nyilvánvalóan).

Nyugodtan keress fel egyébként egy hegtakarásban jártas tetoválót, nem fognak harapni, és lehet, hogy hasznos tanácsokkal is szolgálhatnak, mint például ez is, hogy mennyire torzulna a dolog a valóságban. :)

2017. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, ezekbe bele se gondoltam!:)

Csak nem találok ilyen tetoválót, legalábbis ahány kulcsszót beírtam a keresőbe, egyet sem dobott ki,csak külföldi képeket :/

2017. márc. 14. 07:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy így hirdetik, keress tetoválókat akik tetszenek a munkájuk alapján és írj nekik hogy foglalkoznak-e hegtakarással.
2017. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy merre laksz, mert erről nem volt szó, Budapesten Dark Artban tuti csinálnak pl. takarást, a minap láttam egyet fészen Krisztától. De ha fészen az oldalukon írsz nekik, hogy ilyet szeretnél, ki az, aki tudna felvilágosítást adni, akkor megmondják, hogy melyikőjük szokott ilyet bevállalni még rajta kívül. :)

Az Invictus szintén nagy szalon, sokan dolgoznak ott és elég jó vélemények vannak róluk. Nekik központi mailcímük van az oldalukon (vagy ajánlatkérő űrlap), ott is a megfelelő tetoválóhoz továbbítják az emailedet, vagy visszajeleznek, hogy kit érdemes keresni ezzel. :)

2017. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!