Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Házhoz járó tetoválóról mi a...

Házhoz járó tetoválóról mi a véleményed? Higiéniai szempontból megfelelő lehet?

Figyelt kérdés
Készítettnél olyan tetoválást, ami nálad készül, a tetováló hozza a motyóját. Persze nyilván, akihez megy olyan körülményeket teremt, kizárja a kutyát stb. De vajon a tetováló eszközei lehetnek ilyen esetben megfelelőek?

2017. márc. 13. 12:49
 1/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Nem, soha. Ez a mi szakmánkban a legalja, már elnézést...


Egy tetováló

2017. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eszköz még egy dolog de gyakorlatilag lehetetlen sterilizálni a lakásod, plusz akinek van saját szalonja kétlem hogy házhoz jár, gondolj bele a tetováló felszerelések megsérülhetnek a hurcolástól és egy rendes tetováló nem kockáztatja a méregdrága cuccait.
2017. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem is értem hogy ilyesmire miért van igény.. A tetoválás olyan dolog ami egész életedben rajtad marad. Nem akarod rászánni az időt hogy odamenj a szalonba? Vagy nem akarod hogy ne egy mobil station-ön dolgozzon az ember? Gondolom otthon neked kényelmesebb, de itt inkább az a lényeg hogy a tetóváló érezze jól magát a bőrben. Külföldön csináltattam olyan szalonban a tetkót hogy annyira be volt fűtve télen hogy azt hittem megdöglök, a zenét meg nyomatták tökig, de nem szóltam, azt akartam hogy aki rajtam dolgozik komfortosan érezze magát és koncentrálni tudjon.
2017. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna, és nem mellesleg kicsit sem szabályos. Az nem sterilizilás, hogy áttörli a tűket alkohollal és kizárja a kisszobából a kutyát. Egészen friss kérdés, szerintem elég jól tükrözi a problémát: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__849..
2017. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tetoválóként:


Ebben a szakmában minden a hírnév. Aki hajlandó ezt odadobni, az sose volt komolyan benne ebben.


Igen, gyorsan lehet ilyen "tetováló bulin" pénzt keresni, nem kell a főnöknek letenni a felét. Az ilyeneket nem érdekli, hogy holnap leesik a lábad, stb.


Pocsék munka művészeti szempontból nem annyira nem nagy cucc, az ilyet lehet javíttatni, lézerezni, átütni.

Tetanusz, HIV, hepatitisz szeptikus sokk már más kérdés...


Ezen kívül a tetováló tinta nem jön ki semmiből, max ollóval. Van melóban váltóruhám, a többi meg hypózható. Otthon nem tom mit csinálsz ha rámegy a kanapéra...


Ezen kívül a tetováló szék úgy van kialakítva, hogy ha elájulsz, nem esel ki belőle. Otthon simán lefejelheted az asztalt, a tükröt, stb.


És természetesen ilyen helyzetekben nincs beleegyezési nyilatkozat, semmi papírmunka. Ha bármi gáz van, az a tetováló gerincességén múlik, hogy pl egy elírásért vállal-e felelősséget.

2020. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!