Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kornyezetvedelmi szempontbol...

Kornyezetvedelmi szempontbol milyen cipot vennetek, hordanatok?

Figyelt kérdés

Ugye a szintetikus anyagbol keszultel az a baj ha elhasznalodik jobb esetbe elegetik, rosszabba eltemetik, a bor cipot meg nem reszleteznem. Esetleg ha letezik valami novenybol keszult, konnyen lebomlo, vagy komposztalhato cipo ami megvasarolhato Mo-n, azt meg koszonnem ha valaki utbaigazitana merre keressem.


Bocsi ha rossz topicot valasztottam!



2017. márc. 2. 18:32
 1/6 llorTllorT válasza:
56%
igenpersze.káposztalevelet köss a lábadra.azt próbáltad már?
2017. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
46%

Én speciel egy tartós túrabakancsot nagy recékkel a talpán, hogy hegymászás közben nehogy megcsússzon, mert akkor esetleg kitépne egy védett növényt a földből, és ez ugye környezetvédelmi szempontból megengedhetetlen.

Neked viszont sokféle, már ezer év alatt kipróbált megoldás létezik. Elsőnek itt van a mezítláb járás. Teljesen környezetbarát, és egészséges (lúdtalp kihúzva). További lehetőségek: kendergyolcs körbetekerése a láb körül, madzaggal átkötve. Ezt régen az orosz muzsikok, és a csoró románok hordták. Bőrből mokaszin varrása...bocs bőr nem. Esetleg elhullott állatok bőre, az már úgy sem kell neki. Végső megoldásként esetleg van egy honfitársunk, aki az E-bayon rendelt több ezer pár fekete cipőt olcsón, hogy itthon jó pénzért eladja, de szállítás után derült ki hogy nem bőrből van, hanem préselt papírból, ugyanis halottaknak készítették a krematóriumba. Volt róla egy műsor hogy megszívta, na ő biztos tudna neked adni hamar, környezetbarátan lebomló cipőket olcsón.

2017. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nem erdekel titeket a kornyezetvedelem, akkor minek valaszoltok hulyeseget? Nem hinnem hogy ne letezne kenderbol font cipo vagy mas olyan anyagbol ami nem szintetikus, vagy allatok megolesevel jart volna.
2017. márc. 2. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

A cipők talpa műanyag, esetleg bőr

Nézd, szerintem ne itt keress, hanem gugliba írd be, hogy vegán cipő

2017. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Én martens bakancsot hordok, általában használtan veszem, és úgy is nagyon sokáig jó még, és szép is :) A martens pedig gyárt már vegán cipőt is asszem, azok is biztos nagyon jók. Igaz, borsos az áruk, olyan 50.000 pénz körül mozog újonnan, de nagyon-nagyon sokáig jó! Ahhoz képest,hogy 20.000 forintért olyan cipőt veszel, ami egy évig jó...
2017. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha védeni akarod a környezetet, tartós bőrcipőt vegyél. Így nem termelsz szemetet, és úgyis olyan állatok bőréből készül, amiket megeszünk. Vannak tengeren gyűjtött szemétből készült sportcipők, na az nagy környezetvédelem, csak éppen a műanyag tisztítása nincs igazán megoldva, szóval én kerülném...
2017. márc. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!