Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováláskor Lidocain krém...

Tetováláskor Lidocain krém használata?

Figyelt kérdés

Sajna nem igazán bírom a fájdalmat, ezért gondoltam ki próbálom a Lidocain érzéstelenítő krémet.


Mennyire használ?


Előtte vagy utána vagy esetleg közben kell használni?


2017. márc. 22. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Előtte és közben is.

Itt van róla egy egész korrekt leírás, röviden összefoglalják a dolog menetét is:

[link]

Viszont mindenképpen beszéld meg a tetoválóval, akihez majd menni szeretnél, hogy ne legyen meglepetés. :)


(Egyébként én sem bírom a fájdalmat, plusz még tűfóbiás vagyok. Én is gondolkodtam, hogy kipróbálom a kencét, talán még itt is volt róla kérdésem, de mivel az adott szalon, ahol voltam, nem sztárolta úgy, mint a fenti link, így végül nem erőltettem a dolgot.

Nem mondom, hogy végigkacarásztam a dolgot, de közel sem volt annyira sokkoló a dolog, mint amennyire engem rémítgettek, hogy mennyire fog fájni, miért pont oda akarom az elsőt, nagyon fáj stb... Szóval sokkal kevésbé volt fájdalmas, mint amennyire vártam. Inkább kellemetlennek mondanám, főleg mikor már elkezdett zsibbadni a bőrfelület a folyamatos ingerléstől.)

2017. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!