Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás eltávolítás lehetség...

Askr2001 kérdése:

Tetoválás eltávolítás lehetséges úgy, hogy az eltávolított tetoválás teljesen eltünjön, ne legyen semmi nyoma?

Figyelt kérdés

Pár napja csináltattam egy tetoválást, amit most még nem bántam meg, söt nagyon is tetszik.DE! Fenn áll annak a veszélye hogy 5-10-20 év mulva megbánhatom. "Érdekes személyiségem" van, amit most jonak látok lehet hogy már 1 hét mulva nem, ezt a tetoválást is többször átgondoltam és végül a jobb belesö alkaromon végzödött, a könyöktöl 5-10cm-el lejebb, és csuklotol 5-10cm-el fejebb van a két vége. Olvastam erröl a lézeres kezelésröl, és azt szeretném kérdezni azoktól akik már ebben tapasztaltak, hogy mik a következmények,veszélyek, milyek hibák lehetnek a börön, és el lehet-e távolitani ugy hogy nem lesz semmi hiba a börön és nem fog látszani semmi nyom, bocs hogy hosszu lett. Normális válaszokat kérek, és ha lehet nem szidást!

16/F



2017. márc. 25. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok érdemben válaszolni, de már előre látom a lelki szemeim előtt a válaszokat, hogy

"Ezért nem kell tetováltatni."

"Fel kéne jelenteni a szalont, hogy kiskorúként megcsinálták."

Meg hasonlók...

2017. márc. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktam károgni, de ez tényleg az az eset, hogyha tudod, hogy meg fogod bánni, akkor bele sem kellett volna vágni. Bocsi. :)


Egyébként amennyire én tudom, egy halvány heg marad az eltávolítás után is. Hogy mennyire halvány, az függ a tetoválás milyenségétől is.

[link]

2017. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közel lehet fog látszódni, de nem lesz feltűnő. Függ a bőrödtől is.

Amúgy én mindig azt mondom, hogyha mondjuk 10 év múlva megbánom, már olyan fejlett lesz ez is, hogy nem kell hegeket se nézegetnem a tetkó helyén, mert rosszabbik esetben is kapok rá "műbőrt" :D

2017. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!