Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem helyesen apoltam a tetoval...

Nem helyesen apoltam a tetovalast?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elore is elnezest hogy ekezet nelkul iroj ha zavarba valakit. Tehat van egy kisebb tetovalasom a bal mellemen de nem simult ki a borommel egy szintbe hanem ilyen dudoros vagy nemis tudom hogy mondjam erthetobben.. Esetleg valaki tudja mit vagy hol ronthattam el? Felek hogy a kovetkezo tetovalasomnal is elkovetem ezt a hibat amit itt viszont amig nem tudom mit hibaztam nem merek belekezdeni megegybe.. Valaszokat elore is koszonom

18/L



2017. ápr. 19. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

keloid hajlamra keress rá guglin

A varr külső behatástól lejött, nekem ettől lett olyan.

2017. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hirem: akkor lesz ilyen, ha tul melyre utik a festeket, a bornek abba a retegebe ahova mar nem kellene. Valoszinuleg a tetovalo hibazott. De ezt latatlanban nehez megmondani. Amugy 1-2 honapig meg valtozhat, visszahuzodhat.
2017. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mar fel eve megvan es nem valtozott semmit.. Sot most vettem eszre hogy kintha kintebb lenne mint a borom... Akkor lehet hogy a tetovalo hibazott? Masok is csinaltattak vele de nem lattam masnal ilyen jelenseget :\
2017. ápr. 20. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mar regota megvan valoszinuleg melyre utotte, igen. Lehet h rossz hangulata volt vagy csak siman rosszul merte fel h milyen melyre uti vagy neked vekonyabb azon a reszen a borod..nyilvan a mellnel kicsit mas a helyzet, szerintem ott nagyon vekony a bor es konnyebben szalad be a tű. Mar nem tehetsz semmit ellene.
2017. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!