Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nők! Mit szóltok ilyen kitetov...

Nők! Mit szóltok ilyen kitetovált férfi testhez?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 5. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Bár ez a divat kereszt sose jött be és nem azért mert vallásos vagyok.
2017. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Illetve úgy mondanám, hogy nagyon kevés emberhez illik. A legtöbb tetovált ember hülyén néz ki velük. Elenyésző százalék, akiknek valóban ez a stílusuk és illik az életstílusukhoz is.
2017. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez Justin Bieber teste és egy csomó tetkó oda van csak szerkesztve 😂
2017. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem tetszik ha egy férfin sok tetoválás van, de csak akkor ha az összes hasonlós stílusú. Ez így nekem kissé össze-visszásnak hat.
2017. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a kép kifejezetten nem tetszik: összevissza, aránytalan tetoválások vannak a testén.
2017. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Inkább ezek😋.

[link]

Ezaz összevissza minden sza rt magamra varratok nekem se tetszik.

2017. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kitetovált férfitest tetszik, a linkelt példa nem. Ez olyan, mint a firkafüzetem zárolás előtt, mikor már minden lapszélre és maradék részre odafirkáltam valamit, amit akkor fontosnak tartottam megőrizni.

Szép-szép az "emberi test festővászon" elképzelés, de a festővászon meg a vázlatfüzet nem ugyanaz.

Ha valaki a teljes (felső)testét akarja tetoválni, akkor ha nem is egyetlen minta az egész, legalább a stílus egységes legyen.

Az "itt egy minta, meg ott is egy minta" stílus számomra borzasztó. Átgondolatlan, és az sugárzik belőle, hogy mindegy mi, csak valami legyen. Mint a kamasz, aki ma kitalálja, hogy mi kell neki, és holnap már megvan, jövő héten meg megbánja.


(Félreértés ne essék, nőben is ismerek ilyet, aki random tetoválgatta össze magát, és az sem tetszik. De mivel a kérdés nem ez volt: bármilyen szép is az adott férfitest, nekem ez rontja az összképet.)

2017. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Random divat motívumok, ronda kivitelezésben? Kösz nem.
2017. máj. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a tetkó jó, szexi, de ezek ritka bénák. :D

ha tetkó, akkor már legyen tényleg tetkó!

[link]


ez tetkó. :D

2017. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, kirázott a hideg ettől a fazontól, szó szerint...:O
2017. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!