Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a 21 éves lányotok bemutatná a párját, aki 43 éves, kitetovált férfi?

Figyelt kérdés

3 hónapja vannak együtt. Tegnap hívta el hozzánk a férfit vasárnapi ebédre. Aggaszt a korkülönbség, viszont... Fenntartásaim vannak ezzel a kapcsolattal kapcsolatban.


A férfi sebész, inelligensnek tűnik, humoros. Ezalatt a pár óra alatt úgy láttam, jól bánik a lányommal, de egy találkozás után nem akarok következtetéseket levonni, valamint még viszonylag rövid ideje vannak együtt a lányommal.


Mit gondoltok? Jogosan aggaszt a dolog?



2015. márc. 9. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Csak alkalmi kapcsolat,pár hónap és a doki talál magának újabb friss husit. Ne aggódj.
2015. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
63%
Szerintem ne foglalkozz a korkülönbségükkel,az a lényeg hogy szeressék egymást.Erőt egészséget kívánok nekik és legyenek sokáig együtt :-)
2015. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Engem az nem érdekel, hogy ki van tetoválva. Attól még lehet kulturált ember. A kora miatt is lehet kulturált, de az mégis jobban aggasztana. A hideg rázna attól, hogy annyi idő pasival kavarna amennyi idős az apja. Komolyan mi lesz majd 10-15-20 év múlva??
2015. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Az első véleményét osztom. És nem melesleg 21 évesen a lányod már talán tudja mit csinál, annyi vagyok én is :)
2015. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

" de egy találkozás után nem akarok következtetéseket levonni, valamint még viszonylag rövid ideje vannak együtt a lányommal. "


Akkor mi az, ami aggaszt?

2015. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Legelso- hat ez nem volt tul biztato egy szulonek.. :)) ha a lanyod jol kijon a fickoval akkor hagyd had elje az eletet, ha beleszolsz annal rosszabb lesz, ne feltsd annyira, bar tudom hogy ez nehez, de probald meg :)
2015. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert kitetovált valaki, még nem jelent semmit.

Az hogy lányod egy 43 éves férfit választott, az ő dönése.

Nem csipem a hozzád hasonló szülőket akik képtelen elfogadni azt is ami jó....

2015. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Az se mindegy mi van rátetoválva.
2015. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
Láttad a személyijét vagy az iskolai bizonyítványait, vagy honnan veszed, hogy sebész ? Az orvosok ugyanis nemigen tetováltatják magukat.
2015. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5%

Attól függ mennyi pénzt kap érte a házassági szerződés szerint.


Amúgy sok beleszólás nincs, mindketten nagykorúak.

2015. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!