Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek tetszik ez a tetoválás?...

Nektek tetszik ez a tetoválás? Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 20. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik....am sem nagyon tetszenek a színes tetkók, kevés az, ami nekem bejön, ez meg nekem kissé gyerekes is.

De ha neked tetszik, és számodra van jelentése ne érdekeljen mások véleménye, elvileg magadnak csináltatod.

2016. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
borzasztó gagyi
2016. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint egy rágós tetkó.
2016. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon, nagyon nem tetszik!
2016. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én alapvetően szeretem a watercolor tetoválásokat, de ennek a kivitelezése nem tűnik túl minőséginek. Eleve sokan követik el azt a hibát, hogy össze-vissza dobálják a színeket, holott ez a stílus sem erről szólna.

Egyébként ezt a stílust ujjra kár volt erőltetni. Igen hamar fog kikopni, néhány év és nagyon nem lesz szép.


Ettől függetlenül maga az alapstílus (vonalas minta + mögé fröccsent színek) tetszik, de a fentieken kívül nem mindegy, hogy milyen mintával. Szóval egészen konkrétan ez a darab nem jön be.

2016. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mintha filcel ossze firkaltak volna. Ronda
2016. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!