Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan válasszak tetoválást?

Hogyan válasszak tetoválást?

Figyelt kérdés

8 éves korom óta imádom a tetoválásokat és azóta szeretnék magamnak is. Azóta nyilván rengeteget változott az elképzelésem, éppen ezért nem merek választani magamnak.

Semmi képpen sem szeretném kitetováltatni magamat, egynél megakarok állni. Van egy sebhelyem, amihez nagyon rossz élmény köthető, azt szeretném lefedni.

Gondoltam rá, hogy az elhunyt kutyám arcképét tetováltatom oda, mert azt nem lehet megbánni vagy megunni. De mi van, ha szomorúvá tesz?

Imádom a csillogó dolgokat, így tetoválás insprirációk nézegetése közben is gyakran bekerül a kulcsszavak közé. Vannak, amikért odáig vagyok, de nem tudom magamon elképzelni. Félek, hogy amiért nem kötődöm hozzá, megbánnám.

A kristály tetoválásokat is imádom, de lehet hogy hülyén nézne ki

Imádom a színes, vidám tetoválásokat, de mi van, ha egyáltalán nem illik a ruhámhoz, vagy nem vesznek fel, mert feltűnő? (Alkar, inkább felseje mint belseje és nem annyira kicsi heg)

Szeretnék egy csikóhal tetoválást, mert mókásak és szépek az állatok, de nem a kedvenceim.

Ennyi szerintem elég volt hogy látszódjon, milyen lehetetlen alak vagyok. Komolyan nagyon nagyon nagyon szeretem a tetoválásokat, nézegetni pinteresen, tetováló sorozatot nézni, ha máson látok, mindig megkérdezem hogy mi motiválta.

Nem akarom taglalni hogy miért van hegem, maradjunk annyiba hogy életem egyik legrosszabb emléke.


20/lány



2017. máj. 14. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem keress úgy képeket, hogy heg elfedése tetoválással. Nagyon sok variációt fogsz találni és hátha lesz olyan ami megtetszik.


Mindenképpen csak akkor csináltasd meg, hogy 1000%-ig biztos vagy magadban(illetve inkább a mintában).

2017. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sok tetoválás tetszik, ezért nem tudok választani és bizonytalanodok el :( soha nem leszek teljesen biztos, mert túl nagy a választék. :)

Köszönöm szépen a válaszodat!

2017. máj. 14. 09:35
 3/3 anonim válasza:

háát gondolom lesznek nála minták, csak lesz olyan ami tetszik...


de csak akkor válassz ha 100%-ban biztos vagy,

mert hát ismered a mondást

A szerelem a sírig tart... a tetoválás 6 hónapppal tovább

2017. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!