Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ilyesmi egész alkaros...

Egy ilyesmi egész alkaros tetoválás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

[link]


Persze gondolom ez helytől is függ.. Mennyibe kerülhet úgy körülbelül? Illetve ez mennyire mondható 'bonyolult' tetoválásnak? Gondolok itt arra hogy mindenki vállalná szinte? Mennyi idő egy ilyen elkészítése?



2017. jún. 11. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy fele ekkora tetoválásért 20 ezret fizetek,akkor gondolom kb ez olyan 40 ezer de csak tipp ,árajánlatot nyugodtan kérhetsz mondhatod,hogy még meggondolod.
2017. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy képet esetleg tudnál róla küldeni? Vagy valami hasonló méretűt..
2017. jún. 11. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Egész alkaros tetoválás kiijöhet 25-ből de akár 150-ből is. Függ tőle, hogy mennyire komplex, bonyolult minta. Az elkészítése is ugyan ettől függ, illetve az már a tetováló képességeitől is.

Amit te linkeltél, az egy tucattetoválás. Legyél egyedibb, gondolkodj, terveztess saját mintát.

2017. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmi tetoválás nekem 60e Ft-ba került.
2017. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze elég 'népszerű' a fiatalok körében ez a tetkó, de nekem mégis ez tetszik.. Persze nem pont ugyan ilyet akarok. Hasonló erdőt szeretnék, de megcifrázva kicsit olyan motívumokkal, amik viszont hozzám köthetőek.
2017. jún. 12. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez két alkalomból elkészül, 50 ezer ft összesen.

Plusz az út, ha nem helyben van.

Plusz bepanthen és folpack.

Mindennel együtt kijön 55 ezerből, ha tegyük fel, nem kell utaznod.


Nem bonyolult egyáltalán.

Azt tudnod kell, kétféle tetováló létezik. Van, aki alkalomért dolgozik (ez általában 25.000 ft), van, aki pedig óráért (7-10.000 ft-ig terjed, tetoválófüggő).

Mérlegelj, mielőtt tetkóst választasz.

És mindenképp nézd meg a munkáit!


Időben nem tudom mennyi lehet. 5-8 óra között. Nem akarok hülyeséget írni, ezért írtam ekkora különbségű intervallumot.

2017. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!