Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovált tanár?

Tetovált tanár?

Figyelt kérdés

Az első tetoválásomat tervezem. A minta igazából már biztos, csak a helye nem. Az alkarom oldalsó részére gondoltam először, vagy a vádlimra. Egy abszolút visszafogott motívum, ami nagyon keveseknek mond valamit. Annak évfordulójára lenne, amikor először gyógyultnak nyilvánítottak, tehát elég fontos számomra.

Ezért szeretném mások véleményét is kikérni. Ti mit gondoltok a tetovált tanárokról? (Jó úton haladok a diploma felé és hatalmas álmom, hogy taníthassak.)

Mennyire maradiak ezzel kapcsolatban a szülők ma?


2017. jún. 27. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még diák voltam volt néhány jó fej tanárom, vagy hosszú haj, vagy ki volt gyurva, zenekarban játszott, vagy simán emberszámba vette a diákokat. Max fél év kellett hogy kipaterolják a suliból őket a begyepesedett igazgatóság talált mindig valamit hogy kilépjenek, vagy el lehessen küldeni őket mert nem fértek bele a középkori világképbe. Gyanítom ez mostanában sincs másképpen sem a tanárok sem az orvosok között nem találsz túl sok tetkos-pircinges emberkét.
2017. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt tetovált tanárnőm. A bokájánál volt egy virág motívum.

Szerintem semmi gond nincs ezzel. Ha nem olyan durva a minta vagy valami.Akkor semmi gond. És nem e miatt leszel szar tanár.

2017. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%

Több tanáron is láttam már tetoválást, férfiakon és nőkön is egyaránt. Mármint középiskolai tanárokon. Anno a saját német- és rajztanárnőmnek is volt tetoválása. Mivel a gyerekek szüleinek és a kollégáknak lehetnek eltérő véleményei a tetoválásokról, előfordulhat hogy lesz köztük, aki nem nézi jó szemmel. De én nem hiszem, hogy egy szolid, esztétikus minta miatt kevesebbre értékelnék a munkádat. Ha jók az eredményeid és megfelelsz a gyakorlaton, akkor kevésbé tartom valószínűnek, hogy egy tetkó miatt ne kapj állást, főleg úgy, hogy a jó (!!) tanár jelenleg sajnos hiánycikk.

Nekem az alkaromon van tetoválás, sosem takargattam, a diákok egy-két alkalommal "megcsodálták" amikor elkészült és ennyi. Majd a következőt is meg fogják :D Emellett a hajam is extrémnek mondható és a ruháim sem hozzák az emberek fejében élő tipikus tanári öltözködést (szerintem nincs ilyen, de a legtöbb ember nagyjából ugyanolyan kinézettel képzeli el a tanárokat) ám mindez az első 2 órában volt érdekes, a diákok továbbra is a mondandómra figyelnek, nem a külsőségeimre. Sőt, meg kell mondjam, hogy összesítve engem gyakrabban keresnek meg a problémáikkal, mint az idősebb, konzervatívabb kinézetű tanáraikat, amit a főnök azzal magyaráz, hogy magukhoz közelebb állónak éreznek és mernek kommunikálni.

Viszont hozzátenném, hogy egyetemen tartok órákat felnőtteknek, tehát ilyen közegben valószínűleg nincs akkora hatással a hallgatókra, hogy a tanár épp ki van-e varrva, mint egy általános- vagy középsuliban, ahol egyes szülők még mindig a feudalizmusban élnek.

2017. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik fiam alsós tanítónénijének volt a lapockáján egy tetoválás, de csak kb két év után derült ki, mivel ez a rész ugye általában nem látszik. Engem spec nem zavar.
2017. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem egy tetoválás fogja meghatározni, hogy valaki milyen tanár. Én az alapján döntöm el, hogy melyik ember milyen, hogy hogyan beszél velem és hogyan viselkedik. Felőlem lehet tetovált, nem telovált, hosszú hajú, rövid hajú stb teljesen mindegy, azt figyelem, milyen ember, nem azt, hogy hogy néz ki.

Nem az a lényeg, hogy egy tanáron van tetoválás vagy nincs, az a lényeg hogy eredményesen adja át a tudását. Összefoglalva, engem egyáltalán nem zavarna. Ha szeretnéd, és számodra jelentéssel bír, akkor csináltass nyugodtan.

Bár azt is számításba kell venni, hogy van néhány munkaadó, aki nem nézi jó szemmel, de remélem nem kerülsz majd ilyen helyzetbe.

Sok sikert kívánok a tanításhoz! :)

2017. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!