Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tetováltassak? 20/F

Mit tetováltassak? 20/F

Figyelt kérdés

sok ötletem, meg elképzeléseim vannak a tetoválással kapcsoltban, csak nem tudom, hogy pontosan mit?

Először valami pici mintára vagy valami idézetre gondoltam, meg is van, hogy mi, csak nem tudom eldönteni, másik meg, hogy zenélek és gondoltam, hogy valami hangjegyet vagy violinkulcsot magamra varratni picibe, de az szerintem elég nőies meg nem olyan egyedi megvagyok lőve...

nem tudom mi legyen?!



2017. jún. 28. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Egy kukit
2017. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nem tudod mit addig semmit. Ha viszont javasolhatom ne valami ideiglenes menő dolgot mert néhány év mulva nevetséges lehet. Gondolok pl arra hogy régen menő volt Freddy Krüger, gondolom gőzöd sincs ki ő. Néhány éve láttam egy ilyen tetkót kicsit fura volt. Most ugye nyomjak a bosszállókat, a zombikat, megint star wars mánia van. Ne legyen név és szerintem halál ciki a kínai felirat.
2017. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, h akartam vmilyen tetkót, sok ötletem volt, ami tetszett, már magamnak elkezdtem rajzolgatni is, h milyen legyen egy farkast akartam, de egy kicsit absztraktat. Azt telt-múlt az idő, rájöttem, h még nem jött el az ideje, és be is igazolódott, azóta már teljesen stílusú tattook jönnek be. Nem szabad nagy fellángolásból megcsináltatni szerintem, mert utána csak szánnibánni tudja az ember, am nekem a nonfiguratív vagy állatosok tetszenek, de am beszélj egy tetoválóművésszel, lehet h rajzol neked egy olyan violinkulcsot, amitől berosálsz és elég férfias is, meg lehet spékelni ugye bármit, és talán attól egyedibb is lesz
2017. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer egy indiai hercegnő

édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset.


Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan bölcsességet,

mely szomorú napokon vigasztalja, a nehéz helyzetekben bátoritja,

a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti.

A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt.


Csupán egyetlen szót vésett bele: ELMÚLIK ...


ez a szó tetkónak is jó.

2017. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Semmi olyat aminek még te sem tudod a jelentését.

De mivel láthatóan nem tudod,vàrj még vele ameddig ki nem talàlod.

Azt varratsz amit te akarsz,senkinek semmi beleszólása.

2017. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!