Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lábfej tetoválás? Hova tetovál...

Lábfej tetoválás? Hova tetováltassak?

Figyelt kérdés
Egy nagyon pici, egyszerű szimbólumról lenne szó, amit nem tudok, hogy hova tetováltassam. Eddig úgy volt, hogy az egyik ujjam oldalára csináltatom meg, de azt hallottam, hogy ott könnyen "elfolyik" és gyorsan kopik:S A B tervem a lábfej. Azzal mi a helyzet? Vagy esetleg van ötletetek, hova tetováltathatnám? Olyat szeretnék, ahol látom is, fájdalom nem számít. Előre is köszönöm a válaszokat:)

2016. ápr. 19. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Csukló vagy borda?Szerintem ezeken a helyeken jól mutatnak a tetoválások. :)
2016. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Most, ha jól értem a szimbólum nagyon kicsi. Tehát igazából egyszerű kis minta.

Rengeteg helyre mehet, ahol látod is. A kézfej, ujjak kopnak jobban, de a lábfej bizonyos részei is. Ez nem azt jelenti, hogy ronda lesz, hanem hogy elhalványodik és valószínűleg újra kell majd valamikor üttetni. Ha nem számít a láthatóság, akkor akár hüvelyk és mutatóujj vége közötti területre, csukló oldalára, csukló belső felére.

A kicsi minta nem minden helyen mutat olyan kellemesen egymagában. A lábfej is szóba jöhet, ahogy a comb is.

Igazából a lényeg nálad van. Te tudod, hogy hol látnád szívesen magadon :)

De önmagadra nézve akár mellen, hastájékon oldalt is lehet.


Remélem hasznos voltam.

2016. ápr. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pici szimbólum csuklón mutatna jól, esetleg bokán, de a csuklót inkább mondanám.
2016. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!