Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy egész testen végig menő...

Egy egész testen végig menő egyenes és kanyarodó vonal tetoválashoz mit szólnátok? 21/F

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, h mondjuk a bal sarkamnál hátul kezdődne egy vékony fekete csíkés valahogy elvezetve az egész testemen végig "kacskaringózva" finom kanyarokkal a jobb csuklómban végződne, remélem el tudjátok képzelni, szerintem ez elég egyszerű, de mégis valami "más", szeritnetek?

#fiú #férfi #tetoválás #vonaltetoválás
2017. jún. 29. 13:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Mintha egy kígyó tekeredne a testemen, ez így a legjobb megfogalmazás, csak egy vonalat képzeljetek el, ja és más tetoválásom nincs :DD
2017. jún. 29. 13:38
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Semmi értelme olyat varratni magadra aminek nincs jelentése. Mit fogsz mondani magadnak 60-70 évesen? Azért varrattam ezt magamra, mert egyedi akartam lenni? Én a jelentéshordozó tetoválásokkal értek csak egyet, de ez az én véleményem
2017. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem nem a legjobb ötlet. Például a fejeden hogy akarnád elvezetni a vonalat?
2017. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A fejemen nem gondoltam, h átviszem, de a nyakamon elkanyarodhatna és úgy jöhetne előre a mellkasomra.


Persze nyilván, a jelentéssel bíró tetoválások a legjobbak, számomra ez a vonal az életemet jelentené, h milyen alulról kezdtem mennyi mindent átéltem és még mennyi mindent fogok a továbbiakban is, a kanyarok az életem fordulópontjait jelentené. :) Nem akarok mindenáron egyedi lenni(tudjátok ma mindenki nagyon egyedi), de ezt találtam ki magamnak.

2017. jún. 29. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
De akkor a tetkódnak le kell menni a kezedhez, ami azt jelképezi az eddigi logika alapján, hogy az életed vége lefelé fog menni egy "gödörbe". úgy lenne ésszerű, ha a mellkasodnál hagyod abba/válladnál
2017. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem pont, h nem, ha felemelem a kezem, akkor az van a legmagasabban! :)
2017. jún. 29. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez azért eléggé erőltetett, meg szerintem nem is lenne valami esztétikus, de hát ízlések és pofonok. Nekem tuti, hogy nem tetszene...

21/L

2017. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem tetszik a gondolat, hasonló az "álomtetoválásom". Mármint soha nem csinálnám meg igazából, csak elképzelve piszok jó - én rózsaindákkal képzeltem el hasonlót. :)

A magyarázatot meg nem gondolom erőltetettnek, szerintem sokkal jobb az olyan tetoválás, amiről csak te érted, mit jelent, mintha rád lenne írva valami célozd meg a holdat... típusú idézet.

2017. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :)
2017. júl. 4. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!