Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Majdnem 1 éve rendszeresen...

Majdnem 1 éve rendszeresen vasalom a hajam. Van valami megoldás amitől egyenes lenne a hajam hajvasaló nélkül?

Figyelt kérdés
A hajam töredezik

2017. jún. 6. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Majd örülni fogsz te még ha egyáltalán lesz hajad is. Nálunk már abba hagyták a csajok , mert szarrá ment a hajuk. Az egyik csaj majdnem sivó kopasz lett.
2017. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly ilyenkor gyönyörű hosszú 45-50 centis hajam volt,mindennap 3x vasalás ereedménye ma 25-30 centis haj ,száraz töredezett,ja és ugy,érzed tavaly óta senki nem nyúlt hozzá ollóval,egyszerűen leesett,most pedig póthaj am van,és várhatók éveket hogy megnőjön..
2017. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagydabba...a hajvasaló tönkreteszi teljesen..inkább száríttasd be egyenesre egy fodrásszal.
2017. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A legalacsonyabb hőfokon vasalom. Az a 160C.

Es maximum egyszer megyek at par tincsen mert esetleg rosszul all vagy ilyesmi.

2 havonta megyek fodraszhoz levagatni a toredezett reszeket.

2017. jún. 6. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak azok a brazil cacau keratinos hajegyenesítések, kicsit borsos az ára de én csak jót hallottam róla.
2017. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy jót lehet először hallani róla, mert ez a reklám. De majd évek múlva nézd meg, amikor szarrá megy a hajad.
2017. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az avonnak van egy spraye az advence tech nigues styling

Nekem nagyon be valt es csak szaritaskor kell rafujne es kesz

2017. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ebben az esetben, ha jó a fodrászod akkor érdemes hozzá fordulni :) ~ ő ismeri a hajad és minden bizonnyal tud mondani/ajánlani valamit/valakit~

Sajnos mindenkinek más a haja így láthatatlanba elég nehéz bármit is mondani, vagy ajánlani. ~

2022. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!