Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csak nekem van ilyen érzésem,...

Csak nekem van ilyen érzésem, vagy tényleg mostanában lett divat a lányok között is a tetoválás?

Figyelt kérdés
A fiúkon már csak-csak elfogadom, meg el is ismerem, ha valami jól áll, de egy lányon szerintem undorító. Egy szűzies lány ne mocskolja be a testét holmi idegen festékanyaggal! Maradjon tiszta testben és lélekben! Aki meg nem szűzies, az is csináljon úgy, mintha az lenne! Szép dolog az őszinteség, de nem ebben a témában, mert nem akarok tudni róla, ha nem az. Mit gondoltok ezekről a dolgokról?

2017. júl. 8. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
És mégis miért kell egy nőnek szűziesnek lenni? Mondjuk egy 50 éves ember esetén ez elég viccesen hangzik. Illetve én személy szerint nem teljesen látom a párhuzamot a szűziesség és a tetoválás között.
2017. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy lányon is jól nézhet ki a tetoválás.

Vannak azért izléses tetoválások lányoknak is. Persze nem arra gondolok amikor egy lánynak az egész karja kivan tetoválva,mert az túl sok. De egy kissebb szép igényes tetko lányok esetén is nézhet ki jól.

És nem értem mi ez a szüziességel...

Egyébbként ez a tetoválásos dolog nagyon megoszló dolog.

2017. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Akkor keress magadnak egy szűzies csajt, a többieknek meg ne akard megmondani mit csináljanak, még felmegy a vérnyomásod.
2017. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert nekem a szűzies lányok tetszenek. Akik olyan cuki ártatlannak tűnnek, és aki tetoválást csinál magára, az nem tűnik már ártatlannak. Persze nyilván lehet hogy attól még az, de nem annak látszik. Amúgy meg igenis lehet egy nő idősebb korban is szűzies, ha mondjuk hűséges a férjéhez, és nem incselkedik más férfiakkal...
2017. júl. 8. 22:50
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
"Amúgy meg igenis lehet egy nő idősebb korban is szűzies, ha mondjuk hűséges a férjéhez" - Egyébként a "szűz" szó jelentése megvan?
2017. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Attól még lehet valaki szűzies, hogy már nem szűz.
2017. júl. 8. 22:56
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Troll kérdés.
2017. júl. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Huh, láttam a további válaszaidat is. Ha nem troll vagy, akkor nagyon-nagyon buta ember vagy.

Remélem, hogy inkább csak troll vagy. Az ilyen fokú ostobaság veszélyesebb, mint egy egyszerű netes házitroll, aki unalmában kedélyborzolással szórakoztatja magát

2017. júl. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a másik regisztrációd, gondolom.
2017. júl. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nekem a szűzies lányok tetszenek."


És ezt konkrétan ki nem sz.arja le?

A nők nem az alapján öltözködnek, viselkednek, tetováltatnak stb. hogy neked mi tetszik, hanem hogy nekik mi tetszik.

2017. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!