Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátom (20èves) tetoválást akar nem is kicsit(a jobb egesz kezèt,a hátát,a bal egèsz lábát). Nekem abszolút nem tetszik ha valakin tetoválás van. Azt állítja ezzel azt szeretnè hogy tudja honnan indult az èletbe ès merre tart,de szerintem ehhez erre semmi szüksèg. Nemtudom hogyan tovább mert engem ez nagyon zavar. 20/N

2017. júl. 11. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Elfogadod, vagy elhagyod. Ennyi.
2017. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt semmi baj vele ,elhagyni nem szeretnèm :/ csak a tetovalas nagyon nem tetszene
2017. júl. 11. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Ő teste, ő dolga. Egy kapcsolaton belül is vannak az egyéneknek magánéleteik. Ha akarja, úgyis megcsináltatja. Ez nem egy alkalom lesz, hanem sok. Egész láb, legalább 4 alkalom, ami 4 hónapot takar. Egész hát szintén legalább ennyi.. mellé a kar... szóval 1 év. Persze lehet rövidebb idő alatt is elkészíteni (ha nem egymás után, hanem össze vissza készítteti).

Neked nem tetszik? Sajnos sok mindenkinek nem tetszik sok minden. Kompromisszum, elfogadás, beletörődés. Ha nem megy, akkor szétmentek és keresel egy tetoválás ellenes pasit. Viszont, ha ilyen miatt romlik el egy kapcsolat, akkor abban igazán semmi sem volt belül. Lehet, hogy nem tetszik, lehet később megtetszik... idő kell ehhez neked is. Itt ebben sem én, sem más nem tud segíteni neked. Beszélj vele erről, ha neki erre van szüksége, akkor arra is, hogy te elfogadod őt. Ez csak külsőség. Ha csak a külső miatt vagy vele, akkor meg hagyd ott. Tényleg csak ennyi.

2017. júl. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A tetoválás a legtöbb embernél az ostobaság jele. Nem akarom egy kalap alá venni a tetovált embereket, mert az ugyanakkora ostobaság, de nagy részük divatból tetováltat, és mert azt gondolja, olyan mély érzések vannak benne valamivel kapcsolatban, amit kötelező tudatnia a külvilággal. Akkor jönnek a szimbólumok meg az "I love my family" szerű, olvashatatlanul sz*r kalligráfiával felkarcolt okosságok. Innentől kezdve viszont ez az egész mély érzés átmegy gagyiba szerintem, mert már arról szól, hogy minél többen lássák és ez által alkossanak véleményt.
2017. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó èn is pont így gondolom hogy ennek ahhoz semmi koze h tudja merre tart az èletben csupan butaság mellyel megpecsèteli az èletèt.
2017. júl. 12. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Az expasim nekem is megakarta mondani, hogy lehet-e tetoválásom vagy sem. Állandóan azt szajkózta, hogy neki mennyire nem tetszik...nem hiába ex már :)
2017. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit, hogy elmondhatjátok a véleményeteket, hogy mennyire nem tetszik, mennyire ostobaság....de a saját teste felett mindenki maga rendelkezik, és kb ennyit is ért a véleményetek :)
2017. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy bírom ezeket az embereket akik azt hiszik, hogy ha elmondják a véleményüket az bárki tetováltat is érdekelni fog :D
2017. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vegülis úgy döntöttem hogy megprobállok vele megbèkèlni mivel szeretem és hátha tetszeni fog ,meglátjuk
2017. júl. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!